„Šikovný a zkušený svářeč si u nás dokáže vydělat nadprůměrné peníze. K tomu získá náborový příspěvek 40 000 Kč a velmi bohatý benefitní program. Dveře však mají otevřené i méně zkušení pracovníci bez předchozí praxe, hlavní podmínkou je nebát se zaučit a chtít pracovat,“ říká Dagmar Stloukalová, personální ředitelka společnosti Ostroj.

close Robotická svařovací linka v opavské firmě Ostroj. info Zdroj: se svolením firmy Ostroj Opava zoom_in Robotická svařovací linka v opavské firmě Ostroj.

„V reakci na probíhající transformaci našeho výrobního portfolia a rostoucí poptávku po našich produktech a službách chceme v letošním roce přijmout přibližně osmdesát nových zaměstnanců,“ konstatuje Aleš Martínek, generální ředitel společnosti Ostroj.

Ostroj má v Opavě 75 let dlouhou tradici. „To ovšem neznamená, že bychom stáli na místě. Naše hodnoty představují rostoucí ambice firmy a perspektiva stabilního zaměstnání. Chceme zájemcům ukázat, že mají možnost pracovat v moderním prostředí s moderními technologiemi, na projektech pro přední tuzemské i světové firmy,“ dodává Dagmar Stloukalová.