V Gekku najdete vše pro outdoor, turistiku a lezení. Počínaje oblečením prvotřídních českých značek jako jsou Highpoint, Direct alpine, Progres nebo Hannah. Kvalitní obutí zajistí italské boty Asolo nebo německá Lowa. Pro letní měsíce jsme připravili širokou nabídku sandálu Lizard či KEEN. A aby jste svou výbavu měli v čem nosit máme pro vás široké portfolio batohů značky Lowe Alpine. Do kempu vás vybavíme stany a příslušenstvím zn. Coleman.

Nabízíme i veškeré vybavení pro sportovní lezení a práci ve výškach, náši specialisté vám rádi poradí s výběrem toho nejvhodněšího zboží pro vaši aktivitu.

Zdroj: Archiv

Gekko necílí jen na turisty, v prodejně si své najdete i běžec či cyklista. Jsme autorizovaný prodejce aktivního prádla a oblečení Craft a špičkových trailruninigových bot Inov8. Jako jediní na severní moravě prodáváme běžecké boty Saucony.

Našim cílem je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Takový, který velké řetězce nemohou nabídnout! Naší zákazníci k nám nechodí jen nakupovat, chodí si k nám i pro radu. Jsme zkušení cestovatelé i sportovci. Máme za sebou cesty do nejrůzněších koutů světa (Maroko, Island, Patagonie, Kyrgyzstán, a mnoho dalších). Účastníme se i závodů (Adventure race, Vassallopet, Beskydská sedmička,…). Tady všude testujeme výrobky které prodáváme!!!

Neexistuje špatné počasí, existuje pouze špatné vybavení. Tak přijďte pro své vybavení do GEKKA ;-)

Zdroj: Archiv