V této době vzniká úplně nová společnost, která se hned od začátku od těchto všech firem výrazně odlišovala. Jak kvalitou sortimentu, tak přístupem k zákazníkům.
S mottem „cesta k úspěchu vede jedině přes poctivou práci“ byla v Šumperku založena společnost SAVING EUROPE s.r.o.

Začátky nebyly vůbec jednoduché, ale to asi nikdo ani nečekal. Krátce po založení společnosti SAVING EUROPE s.r.o. přišel na trhu s gastronomickým vybavením velký obrat. Přímý prodej byl najednou považován za něco nepřijatelného nebo špatného, přestože tento způsob prodeje má své veliké přednosti. Jedna z těch největších je, že před samotným nákupem může zákazník vidět přípravu pokrmů a práci s gastronomickým vybavením přímo naživo, a dokonce i ochutnat připravené pokrmy, což je v případě jiného stylu prodeje nemyslitelné.

Všechno zlé je pro něco dobré. Trh se tímto velkým obratem vyčistil od firem, které v tomto odvětví jednali neseriózně a neprofesionálně. Naopak společnost SAVING EUROPE s.r.o. se svým absolutně profesionálním přístupem začala posilovat a získávala čím dál větší renomé mezi zákazníky a konkurencí.

Hlavní přednosti společnosti SAVING EUROPE s.r.o. je především špičková kvalita nabízeného sortimentu hned několika značek, jeho profesionální prezentace a předání maxima informací osobně přímo konkrétním zákazníkům. Servis, který společnost SAVING EUROPE s.r.o. poskytuje svým zákazníkům je na českém trhu velmi ojedinělý. V podstatě své zákazníky naučí s tímto moderním gastronomickým vybavením správně pracovat a při tom ještě vysvětlí a poradí v několika dalších souvisejících záležitostech. Například v energetickém zatížení domácnosti při vaření, orientace v gastronomickém vybavení na trhu a taky třeba bezpečnosti použití spotřebičů v kuchyni. Další opravdu velkou výhodou je jak záruční tak i pozáruční servis. Společnost SAVING EUROPE s.r.o se stará o každého svého zákazníka bez ohledu na to, kdy si svůj výrobek zakoupil.

Společnost SAVING EUROPE s.r.o má velmi široký sortiment a dá se říct, že si vybere opravdu každý. Od základních a tím i levnějších výrobků až po ty nejexklusivnější kolekce, které jsou gastronomickým snem každého kuchaře či kuchařky. Samozřejmě cenové rozpětí sortimentu také odpovídá komfortu při vaření. Drtivá většina všech výrobků je certifikována a testována v různých akreditovaných laboratořích a institucích. V gastronomii je hygienické a kvalitativní testování velmi důležité, protože jde o kontakt s potravinami a tím pádem jsou všechny kritéria velmi přísná.

Asi Vás ani nepřekvapí, že společnost SAVING EUROPE s.r.o se dlouhodobě zabývá  vývojem vlastních špičkových produktů a to dokonce na mezinárodní úrovni. Renomovaní dodavatelé různých špičkových materiálů pro nový sortiment jsou snad z každého kontinentu celého světa.

Není divu, že společnost SAVING EUROPE s.r.o patří mezi absolutní špičku ve svém oboru a v době, kdy ostatní počítají zákazníky na stovky, Šumperská společnost SAVING EUROPE s.r.o. jich má na 60 tisíc. Profesionalita, špičkový sortiment a vřelý přístup k zákazníkům je pro úspěch prostě nejpodstatnější.

Co dodat?

Jen, že Vám přejeme příjemný nákup
u společnosti SAVING EUROPE s.r.o.