Působí jak v České republice, tak i na Slovensku a v Německu a za sebou má již více než sto tisíc projektů. Jak již bylo zmíněno, tak VibroBeton funguje od roku 2011 a letos tak slaví desetileté výročí od svého vzniku.

Společnost založil Pavel Blažej, který už tehdy měl v oblasti podlah bohaté zkušenosti. A vyrostla v místě, které se přezdívalo „hájecký Bronx“. Lokalita ve směru na Dolní Benešov byla zpustlá a nevyužitá.

Postupem času tady Pavel Blažej vybudoval nejen svou firmu, ale i sportovní areál. „Věnuji se fotbalu, vedu fotbalový oddíl v Háji ve Slezsku. Máme zde tréninkové hřiště, fotbalové hřiště a také hřiště s umělým povrchem. Provozujeme i restauraci Na Hřišti, s penzionem. Myslím, že tady máme opravdu skvělé zázemí, jezdí k nám hrát i týmy z Opavy nebo Ostravy,“ pochvaluje si Pavel Blažej.

Sám je místním patriotem a snaží se ve spolupráci s obcí v dobré víře promlouvat do jejího rázu i vývoje. Podařilo se mu například zachránit některé zchátralé budovy a dát jim zbrusu nový kabát. Jako třeba bytové domy nedaleko železničního nádraží, nebo hotel Pod Hůrkou v centru Háje ve Slezsku.

close Společnost VibroBeton. Ukázky prací. info Zdroj: se souhlasem společnosti zoom_in Společnost VibroBeton. Ukázky prací.

Zajímá a stará se jak o sportovní, tak i kulturní vyžití v obci. Nutno podotknout, že s dostatečnou dávkou pokory. Jeho firma pak pomáhá také při bleskových povodních, se kterými se některé hájecké části potýkají. „Naše technika, kterou v obci disponujeme, je okamžitě nasazena na odstraňování následků přívalových dešťů, kterých je bohužel stále více,“ dodává Pavel Blažej.

Bližší informace o společnosti VibroBeton najdete na www.vibrobeton.cz/cs/.