V celoročně otevřené prodejně si dnes zájemci nekoupí jen ohňostroje a zábavní pyrotechniku, ale také vše na oslavy a párty. Právě na tuto oblast se v současné době TARRA pyrotechnik více zaměřuje.

„Párty produkty klientům nyní nejen prodáme, ale v případě zájmu je dovezeme až k nim domů, nebo jim dokonce vyzdobíme celý prostor balonky a dekoracemi na míru podle jejich představ. Vše navíc můžeme zakončit stylovým ohňostrojem,“ přibližuje Michal Křižák z TARRA pyrotechnik.

Společnost zábavní pyrotechniku přímo nevyrábí, je jejím dovozcem. Již hotové pyrotechnické výrobky pod značkou TARRA pyrotechnik si zákazníci mohou koupit přímo v ludgeřovické prodejně, online na www.tarra.cz a www.party-prodej.cz, nebo u partnerů v síti obchodních řetězců.

„V případě větších ohňostrojů náš tým vytváří z jednotlivých výrobků celé barevné a světelné efekty podle předem daného scénáře tak, aby výsledný ohňostroj ladil s hudbou,“ vysvětluje Michal Křižák.

Společnost TARRA pyrotechnik.Společnost TARRA pyrotechnik.Zdroj: se souhlasem TARRA pyrotechnik

Mezi zákazníky jsou neoblíbenější a nejbezpečnější takzvané profi složené ohňostroje. Jedná se o ohňostroje, skládající se až z několika set ran, kdy člověk nezapaluje jednotlivé výrobky, ale díky propojení více výrobků tak jedním zapálením takto propojeného výrobku dojde postupně k odpálení několika již spojených baterií. Na obloze tak vznikne kompaktní, několika minutová variace barev a efektů. Co se párty doplňků týká, tak největší zájem je o plnění balonků heliem nebo balonkové dekorace.

Také oblast pyrotechniky přináší nové trendy. Zpřísnily se požadavky na bezpečnost, dovážené výrobky musí být certifikované a splňovat přísné evropské standardy. „Zákazníci již také nevyhledávají pouze hlasité výrobky. Stále populárnější jsou právě zmíněné profi složené ohňostroje, které jsou bezpečnější a představují kompaktní ohňostrojnou podívanou. V neposlední řadě máme v nabídce také tiché ohňostroje, u kterých převažují světelné efekty a jsou tak šetrnější vůči zvířecím a psím mazlíčkům,“ říká Michal Křižák.