deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Útok na Izrael: Ministerstvo zahraničí vyzvalo Čechy v Izraeli v souvislosti s útokem z Íránu k nejvyšší opatrnosti.
Válka na Ukrajině: Drony dodané na ukrajinskou frontu jsou letos již třikrát vyšší než v roce 2023, uvedla armáda.
Íránský útok na Izrael: Britský premiér Sunak odsoudil íránský režim za jeho útok, napsalo Reuters.
Čína posílila vztahy se Severní Koreou: Nejvyšší čínský představitel Čao Le-ťi se setkal s Kim Čong-unem v době, kdy vůdce testy raket zastrašoval Jižní Koreu.
Rusko zesílilo ofenzívu: Situace na ukrajinské východní frontě se v posledních dnech výrazně zhoršila, přiznal Syrskyj.
IDF sleduje všechny drony vypuštěné z Íránu: Protivzdušné obrany jsou v nejvyšší pohotovosti a stejně tak letouny letectva a lodě námořnictva, sdělila armáda.
Írán vyslal drony na Izrael: Netanjahu uvedl, že Izrael se na přímý útok Íránu připravoval a že úder nenechá bez odvety.
U Krásné Lípy stojí vlaky: V úseku Krásná Lípa - Rumburk srazil strojvůdce člověka. Vlaky by měly zase jezdit v půl jedné ráno.
Ve stanici Anděl nejede metro: Pod soupravou uvízl člověk. Hasiči ho nyní vyprošťují. Zatím není jasné, zda a jak moc je zraněný, řekli Deníku.
Válka na Ukrajině: Ruské síly se možná připravují na rozsáhlou ofenzívu na konci jara nebo v létě, napsal list Financial Times.
Milion Ukrajinců je bez elektřiny: Proud nemají lidé v Charkově, kde přišli o energii kvůli ruským útokům na klíčovou infrastrukturu.
Vystrčil vyzval ODS k otevření se mladým: Chce, aby se otevřela témata jako Istanbulská úmluva proti násilí na ženách, rovnost pohlaví či manželství pro všechny.
Válka na Ukrajině: Rusové při dnešním útoku na sanitku v Charkovské oblasti zranili jednoho člověka, uvedl Kyjev.
V Nigeru protestují stovky lidí: Protestující v ulicích hlavního města požadují odchod amerických vojáků ze země.
Válka na Ukrajině: Tři lidé zemřeli při ruských útocích na vesnice Netajlove a Novoselydivci v Doněcké oblasti, uvedla oblastní prokuratura
Biden se vrátil dřív do Washingtonu: Předčasně přerušil víkendovou cestu do Delaware, aby mohl diskutovat o událostech na Blízkém východě.
Pomoc Ukrajině: Británie uvedla, že v dohledné době může dodat zemi novou protidronovou laserovou zbraň Dragon fire.
Fiala je pošesté předsedou: Devětapadesátiletý premiér získal podporu 80 procent delegátů ostravského kongresu, protikandidáta neměl.
Útoky na pákistánské dálnici Kvéta-Taftan: Ozbrojenci zabili nejméně 11 lidí při dvou útocích v Balúčistánu. Žádná skupina se k incidentům zatím nepřihlásila.
Hladina řeky Ural nadále stoupá: V půlmilionovém ruském městě Orenburg dnes dosáhla výšky 11,83 metru.
Neštěstí v západní Keni: Osm divokých buvolů zabil v přírodní rezervaci proud z drátů, které spadly na zem, když se zlomil dřevěný sloup vedení.
I Am Maximus triumfoval: Kůň vyhrál Velkou národní s žokejem Paulem Townendem. Ten si připsal první vítězství v kariéře.
Důchodce v bezvědomí: Osmasedmdesátiletému muži na Plzeňsku spadla na hlavu větev. Záchranáři ho odvezli do nemocnice.
T-Mobile postihl výpadek: Lidé po celé republice mají problémy se signálem. Nejde telefonovat ani posílat SMS.
Nelehký úkol u Trumpovýho soudu: Manhattanští státní zástupci a exprezidentův právní tým dávají dohromady nestrannou porotu.