Jak Lucy přiznává, nová forma výdělku jí dává velkou finanční svobodu. Prý několikanásobně větší, než když pracovala jako bankéřka. „Mohu tak být i lepší matkou, kdy dopřávám svým dětem lepší vzdělání a mohu si dovolit lepší zdravotní péči,“ uvedla Lucy pro britský server Dailymail.com.

A ještě si pochvaluje, jak svou práci může časově přizpůsobit. „Po vyučování jako svobodná matka dvěma dětem pomáhám s úkoly, chystám jim večeři a ukládám do postele. To při zaměstnání v bance bylo skoro nemožné zvládnout,“ směje se Lucy.

Z jejích snímků uvedených na instagramovém účtu je pak patrné, že její povolání nepatří mezi nejcudnější a že se předvádí mužům tak, jak by pro mnoho žen bylo nemyslitelné.

I proto se jí podle jejích slov stalo, že musela požádat o pomoc soud, aby jí pomohl omezit slovní a písemné napadání ženami jejích virtuálních nápadníků. Ti jí samozřejmě platí, a tak její měsíční příjem vyjde v přepočtu na milion korun.

I přes řadu komplikací, kdy čelí pomluvám od řady lidí, kteří ji znají, by svou práci neměnila. „Ale chápu, že pro mnoho žen je těžké se takto živit a mít tím pádem jisté stigma,“ míní Lucy v rozhovoru ve svém krásném domě, které si již mohla pořídit. Za vlastní.