Právě ten vystoupí v pátek 14. srpna v Kobeřicích.

Koncert se měl uskutečnit již před rokem. Z technických důvodů byl však zrušen, a tak na něj přišla řada nyní.Vpátek začne v 19.30 hodin. Jako předkapela vystoupí Deep Purple revival ze Zlína.

„Tato předkapela je jedním z nejoceňovanějších revivalů v Evropě. Předností je naprosto přesně zvládnuté aranžmá originálních Deep Purple,“ poznamenal organizátor akce Filip Vrbický.

David Koller přijde na řadu hned poté. Skladatel, rockový zpěvák, kytarista a bubeník jistě nezklame. Večer by měly zaznít jeho staré hity, které zpíval ještě v dobách Lucie, ale také nové skladby. Jako sólista má na svém kontě dvě hudební alba. V roce 1993, kdy kapela Lucie fungovala, vydal cédéčko David Koller a v roce 2006 Nic není na stálo.

Definitivní odchod ze známé kapely učinil v roce 2003. „Nedá se říct, že by mi Lucie nescházela, ale myslím, že splnila své, a tak nemám potřebu ji znovu oživovat. Zažili jsme spolu osmnáct let a to je hodně. Která kapela se dožije takového věku?“ říká Koller k nejčastější otázce, kterou dostává.

Jak si potvrdil při práci na vlastním albu, sólová dráha přináší úplně jiný způsob myšlení. Po chvíli osamocení vznikl Kollerband. Pětičlenná skupina byla původně příležitostným projektem, ale po oficiálním rozpadu Lucie se stala skoro na dva roky hlavní Davidovou kapelou.

V roce 2007 absolvoval turné s kapelou Support Lesbians a sklízel velké ohlasy právě za své účinkování.Orok později zastupuje tragicky zesnulého bubeníka Pavla Grohmana v kapele Chinaski.