V sobotu 26. března od dvaceti hodin se zde postupně představí příznivcům tvrdé muziky české kapely Sepsis, Sacrist, Darkwind a Feeble Minded ve večerním programu nazvaném Unholy Night Madness.

Kapela Sepsis dorazí do našeho města až z Prahy. Vzniká ale roku 2002 v Mělníku. O sedm let později nahrává první plnohodnotné CD …With No Mercy…, a to se dvěma významnými pěveckými hosty – Brunem (ex Krabathor, Hypnos) a Judasem z kapely Obscurum.

Metalová parta Sacrist se rodí v roce 1993 v obci Chuchelná u Opavy. V roce 2002 vychází kapele oficiální CD Symphonies Of Ancient Empires a druhou řadovou deskou kapely je CD The Substance Of Illusion z roku 2007. K této desce, konkrétně ke skladbě Voices and Darkness, byl natočen videoklip, který bylo možné zhlédnout na TV hudební stanici Óčko.

Třetí formací, která se v rámci programu ukáže opavskému publiku, je Darkwind. Ta přijíždí z Frýdku-Místku, kde brázdí death-doom vody už čtrnáct let. Posledním vystupujícím bude kapela Feeble Minded. Ta se poprvé pořádně projevuje už v roce 1998 po nahrání tehdy ještě kazety Meanwhile We´re Alive.