Akce se koná v kině Mír ve středu 16. března od 19 hodin. Divadelní komedii z pera Roberta Thomase tvoří tři komické skoro detektivky z Paříže. Zejména poslední (Zlatý pan ministr) ťala přímo do žhavé současnosti. Postavy jsou plné humoru a člověčenství a záměr autora jasný – diváka pobavit a dát mu překvapivou pointu.

Postavy jsou napsané brilantně a s velkou láskou. Ať už patří na stranu dobra či zločinu, jsou plné humoru a člověčenství. Režie scénického zpracování, které budou moci zhlédnout diváci v Opavě, se ujal Pavel Háša a v hlavních rolích se představí esa české kulturně-divadelní scény Václav Vydra, Jana Boušková, Naďa Konvalinková a Matěj Hádek nebo Martin Kubačák nebo Martin Davídek.

Vstupenky jsou k dostání už nyní v předprodeji.

Vyhrajte lístky

I tentokráte jsme pro Vás ve spolupráci s uměleckou agenturou Žídek, která do Opavy divadelní komedii Turecká kavárna přiváží, nachystali soutěž o vstupenky na toto představení. Ve hře jsou 2x2 lístky a ty získáte, pokud dobře odpovíte na otázku „Jak se jmenují jednotlivé povídky z dané hry?“ na e-mail kultura.opavsky@denik.cz a budete poté vylosovaní ze všech došlých správných odpovědí. Ke svým zprávám připište heslo KOMEDIE.

Posledním dnem, kdy se ještě budete moci zapojit do hry, je poté pátek 11. března. Přejeme mnoho štěstí.