Dvojkoncert obou formací se koná v Artu v pátek a začátek je naplánovaný na dvacet hodin.

Pražská kapela Hi-Fi existuje na hudební scéně od roku 2002 a na svědomí ji má hudební skladatel Petr Wajsar. Sestava si připsala mj. úspěchy v podobě vítězství na Boom Cupu v Ostravě či Startér Live v Praze. Orientuje se na elektronickou taneční muziku a jazz.

Rytmicky však zasahuje i do žánrů jako je hip–hop, reggae nebo drum and bass. Do textů, česky i anglicky interpretovaných písní, zapojují slovní hříčky, rytmickou mluvu i beatbox. Ve své produkci užívají elektroniku, ale hlavní slovo mají přece jen živé nástroje.

Lázeňský elektronický rock nám poté přivážejí do Opavy karlovarští Zajíc Company. Doba vzniku kapely připadá na rok 2000. Ani toto těleso se nevyznačuje komerční tvorbou pro široké masy. Základy jeho muziky stojí na funku, ale do něj mj. vstupují jedinečné ukázky umění dámského smyčcového dua.

Vše je podpořeno netradičními českými texty a dle mínění odborníků spočívá oblíbenost skupiny i v jejich až nakažlivě pohodovém vystupování. Kromě jiného dosáhla Zajíc Company na vítězství v soutěži amatérských kapel Múza 2004 v Plzni, obsadila druhé místo v celorepublikové soutěži Nová krev a připsala si spoluúčast na turné s kapelou Wohnout či působení jako předskokan slavné britské skupiny Dreadzone.