Vystřídají se dále se skupinou Polemic a HT. Během března a dubna proběhne R´n´B Hodokvas tour pro propagaci jednoho z největších slovenských festivalů Hodokvas, kterého hlavní tahoun je bratislavská kapela Horkýže Slíže.

Jako předkapela vystoupí na dvaceti koncertech celého turné kapela HC3 z Opavska, která vznikla před deseti lety v hlavách studentů Gymnázia Vítkov. „Být předskokanem této kapele bereme určitě jako úspěch. Za ty roky snahy a sbírání zkušeností po světě se teď blýská na lepší časy,“ uvedl manažer skupiny Radim Kubánek, který doplnil, že ve čtvrtečním vystoupení bude nejpodstatnějším úkolem propagace nového alba.

„Ale vzhledem k tomu, že v Opavě je silná fanouškovská základna a ještě všichni neznají nové písničky, polovinu vystoupení budou staré osvědčené pecky,“ poznamenal Kubánek.a jedním dechem dodává: „Čekáme, že nás ve velké hale naši Opavané podpoří.“

Po natočení několika studiových alb kapela v roce 2001 natočila singl Space Avenues, který vydalo Australské vydavatelství Bent records a klip k titulní písni koloval v Australské a Novozélandské MTV a ABC-rage. V roce 2004 kapela odcestovala do USA, kde prožila tři roky, projela celý klubový jih a natočila nové album Prelude to fascination, které vyšlo těsně před vánoci 07 u nezávislého českého labelu Cecek records. Za loňskou půlsezonu odehrála kapela přes 40 koncertů a letošní rok začínají jako předkapela Horkýže se kterými se členové seznámili na koncertě v Atlantě.