Pořadatelé koncertu jsou A. Production- Martin Žižlavský a umělecká agentura Jaroslavy Dospivové. Mistr se představí publiku v opavské víceúčelové hale a vystoupení začíná v 19 hodin.

A pozor, jak nás informoval jeden z hlavních organizátorů akce, pan Žižlavský, tak vstupenky jsou stále k dispozici v předprodeji Sluna, a bude je možné zakoupit rovněž ještě na místě před konáním samotné hudební show.

Živoucí legenda a věčný slavík Karel Gott se na opavských pódiích objeví opět po dvou letech. Rovněž letos se dá očekávat velkolepá show, při které se jeho příznivci dočkají poslechu nezapomenutelných evergreenů, jako jsou např. písničky Lady Carneval, Dám dělovou ránu, Trezor, Je jaká je, Kávu si osladím a celé řady dalších.

Každoročně si Karel Gott také pečlivě na koncerty vybírá svého hosta. Nejinak tomu bude i v případě toho opavského, kdy se tímto hostem a koncertním partnerem stane neméně slavná a výborná zpěvačka, dlouholetá Mistrova kamarádka, brněnská rodačka Jitka Zelenková. Interprety navíc hudebně doprovodí orchestr BOOM!BAND, se kterým Karel Gott odjel koncertní turné 2010 s Evou Urbanovou, a s nímž koncertuje již 10 let.

Jen stěží bychom u nás hledali větší pěveckou hvězdu, než je Karel Gott. I proto představovat českému fanouškovi fenomén, jakým Mistr je, by bylo asi jako vysvětlovat papeži principy křesťanské víry, tedy zbytečné.

Připomeňme si jen, že tento plzeňský rodák a bývalý učeň elektromontáže je známý i daleko za našimi hranicemi. Koncertoval mnohokrát na světově proslulých místech, jako např. hned dvakrát ve slavné newyorské Carnegie Hall, ale taktéž Velkém sále moskevského Kremlu, či před Zakázaným městem v čínském Pekingu, kdy sledovalo jeho vystoupení na 600 milionů diváků po celém světě, a jeho obrovská oblíbenost u hudebních příznivců v německy mluvících zemích je veřejně známým faktem.

Karel Gott se však úspěšně věnuje i svému druhému hobby, jímž je výtvarné umění, a svá díla představuje na samostatných výstavách u nás i daleko v zahraničí. Je ale také pravděpodobně jen otázkou času, kdy se Mistrovi podaří završit čtvrtou desítku získaných ocenění s názvem Český (dříve Zlatý) slavík ve svém hlavním oboru, kterým je pochopitelně zpěv.