Když se zeptáte znalce na rappera jménem Rytmus, dočkáte se tří základních pojmů: vulgarita, hluboký hlas a nadání.

Vskutku, Rytmus, civilním jménem Patrik Vrbovský, patří k typu umělců, jež jsou vděčnými náměty pro bulvární novináře. Pro mnohé znamená jeho jméno synonymum pro zhýralost, namistrovanost a ignoranství. Pro fanoušky však, i přes jeho vulgární vystupování, představuje jednoho z nejlepších rapperů slovenské historie.

Mj. je zakladatelem skupiny Kontrafakt a zahrál si i ve filmu Fabrika smrti: Mladá krv či v českém snímku Bastardi. V roce 2010 zasedl také mezi porotce televizní soutěže Česko Slovenská Superstar.

Na pódiu se v rámci show představí ale i další hosté. Bude to například David Steel - rapující businessman a „pitbul ze Zlína, jak se mu přezdívá, dále speciální host rovněž ze Zlína a velký propagátor hudebního stylu rhytm and blues Tom Malar a dva diskžokejové – DJ Yaksha ze Slovenska a DJ Zato z Tábora.

Na programu bude během večera také autogramiáda a soutěže o několik luxusních cen. To vše na akci, která se v The Place clubu v Opavě uskuteční v sobotu 26. února a jež je součástí koncertní šňůry slovenského rebela Patrika Vrbovského s názvem Black prince tour.