Oslava začíná zítra a končí až v pondělí. Do areálu Mezivodky se už celý týden předem sjíždějí provozovatelé různých pouťových atrakcí. Připravují kolotoče i střelnice a stavějí stánky s jarmarečním zbožím i s občerstvením.

„Náš odpust si nikdy nenechají ujít. Říkají, že je to hned po Matějské pouti druhá největší akce svého druhu v republice,“ říká kravařská kulturní referentka Lenka Mučková. V pátečním programu vystoupí od 20 hodin Vašek Neckář se svou kapelou Bacily a od 22 hodin bude následovat Oldies párty s moderátory rádia Čas.

Sobotní odpoledne potěší od 14 hodin milovníky cimbálové muziky a v 18 hodin také příznivce skupiny Beatles revival, kteří nabídnou známé hity anglických „brouků“. Po nich nastoupí v 19 hodin Heidi Janků a mladá noc vpluje od 20 hodin do taneční zábavy s kapelou Drive.

Nedělní odpoledne bude od 14 hodin v rytmu country a v 19 hodin zazní koncert kapely Turbo. Mladí kravařští rockeři ze skupiny Wajt rozpálí své posluchače od 20.30 hodin.

„Neúnavní tanečníci však mohou využít nabídku dalších karnevalů a tancovaček, rozmístěných po městě. Všechny akce jsme pečlivě připravili, ale úspěch mnohých bude záležet na počasí,“ dodává Lenka Mučková.

Program skončí v pondělí 25. srpna. Odpoledne mohou návštěvníci poslouchat hudbu z CD a v 19 hodin vystoupí Scarlett Rose. Hvězdným závěrem se opět stane ohňostroj, který začne ve 21 hodin.