Koncert začíná v 21 hodin.

To, že Kuličky dokážou nabít své publikum obrovskou energií, už jejich fanoušci dobře vědí. Pestrá multižánrová deska, kterou na koncertě představí, je však vskutku živým důkazem toho, že Kuličkám bude funky rybník přece jen trošku malý, a nebojí se sáhnout i do jiných vod. Ve skladbách najdeme prvky funky, popu, rocku, RnB, jazzu, latiny i balady. Kuličky štěstí mají zkrátka Rytmus života pro každého.

K albu Rhythm of Your Life kapela stihla natočit již celkem dva videoklipy. Jeden z nich minulé léto na italském pobřeží k veselé latino písni s názvem Stydlivý, druhý ve spolupráci s animačními studii k pilotnímu singlu Rhythm of Your Life. Oba tyto klipy byly uvedeny na obrazovkách českých televizních hitparád.

A co se nyní děje v zákulisí kapely? Zeptali jsme se frontmana skupiny Adama Parmy: „Nápadů je spousta, zdá se, že v březnu se nám konečně podaří dokončit výbavu kvalitního vlastního studiového zázemí. Doufáme, že nám to umožní v klidu pracovat v domácím prostředí na nových nápadech a dotáhnout je do konce. Víme, že jsme pro naši pestrost těžko zařaditelní. Aby té pestrosti nebylo málo, chystáme nyní dokonce CD anglických písniček pro děti a nově pilujeme několik písní v češtině i slovenštině. K tomu se blíží několik koncertů k vydané desce a festivalová sezona, takže je pořád čím se bavit, a doufám, že se budou dobře bavit i lidi, kteří na náš koncert přijdou. “

Jestli se Kuličkám jejich energická žánrová i jazyková pestrost vyplatí, to necháme k posouzení druhým. Faktem ale zůstává, že si Kuličky dál jedou ve svém Rytmu života, kterým se publikum vždy rádo a lehce nechá strhnout, takže opavský koncert je skvělým tipem na to, jak si užít příjemný večer.