Video zobrazuje vztah mezi mužem a ženou, z nichž má každý jiné záliby a priority. Naráží na rozdíly a bezprostředně se dotýká věcí, jakými jsou třeba vášeň nebo harmonie.

Jednu z hlavních postav v klipu hraje frontman kapely Jan Kunze. Druhou z nich je opavská studentka žurnalistky a tanečnice Karolína Urbanová. Všechno se natáčelo na pražském Žižkově ve filmových studiích Pokrok Petra Vachlera během jediného dne.

Klip mají na svědomí Libor Martiník s Davidem Hofmannem. „Točilo se formou slow motion, k čemuž je potřeba speciální kamera s větším počtem snímků za sekundu. Vznikají tak obrázky, na nichž lze vidět zpomalovací efekty, například kapky padající vody," poznamenal už zmíněný Jan Kunze a zkusil osvětlit, proč skupina sáhla právě po mladé Karolíně Urbanové: „Vytipovali jsme si ji na jednom našem koncertu. Myslím si, že to byla správná volba."

Moje dobré nebe už si stihla zařadit Česká televize, MTV anebo Óčko. Na youtube už sledovanost videa přesáhla 6 000 zhlédnutí. „Reakce na klip jsou pozitivní. Minimálně co se našich vlastních fanoušků týče. V komentářích pod videem se objevily mravokárné narážky na to, že mladá dívka má v ruce cigaretu a pije víno. Není to ale nic hrozného," pokračoval frontman KOFE-IN.

Zdroj: Youtube

Příznivci této opavské kapely už bedlivě vyhlížejí den, kdy vyjde nová deska. Natáčela se ve studiu známého Armina Effenberga a obsahuje celkem deset písní.

„Fanoušci by se jí měli dočkat na konci října. Bude to zase něco trochu jiného než naše předchozí desky," uvedl Jan Kunze. Zeptali jsme se ho také, jestli v brzké budoucnosti plánují natáčení dalšího klipu k jiným skladbám na desce.

„Ano, je to tak. Není to tak dávno, co já a někteří členové kapely, byli na Islandu. Využili jsme toho, že s námi byl i kameraman, a pořídili záběry, které bychom chtěli použít do dalšího videa" posunul se dále zpěvák KOFE-IN, na něhož mimochodem Island udělal velký dojem: „Jde o skutečně nádhernou zemi. Možná je to trochu nepochopitelné, ale všude je krásná příroda a civilizace je snad jenom v hlavním městě Reykjavíku."

Momentálně se plánují termíny, kdy by mohly proběhnout křty nové desky. „Nejspíše půjde o konec listopadu nebo prosinec. Jeden se uskuteční v Praze a druhý v Opavě," uzavřel Jan Kunze.

Petr Dušek