V něm se teprve sedmnáctiletá Angelika proti své vůli provdá za bohatého toulouského hraběte Joffreye de Peyrac. Ten si její srdce ale získá nejen svým šarmem a inteligencí, ale také tajemnou pověstí čaroděje. A právě ta se mu stane zkázou.

Jednoho dne je uvržen do Bastily a upálen na hranici za údajné čarodějnictví. Proto se Angelika uchýlí i s dětmi na Dvůr zázraků. Tam s pomocí banditů plánuje pomstu všem, kdo zapříčinili její neštěstí.

K předpremiéře multikino přichystalo už tradiční Dámskou jízdu, která se uskuteční ve středu 19. února. Tentokrát se návštěvnice mohou těšit na ochutnávku kávy Dolce Gusto, sladké překvapení od Nestlé, prezentaci společnosti Avon, květinovou výzdobu, Welcome drink, možnost učesání a nalíčení od zkušených vizážistek a malý dáreček.

Tohle vše čeká na příchozí od sedmnácté hodiny ve foyer multikina. Od osmnácti se přesunou do sálu číslo šest na přehlídku společenských šatů ze salonu Ariana, losování atraktivních cen a předpremiéru filmu Angelika. Po ukončení projekce je na programu After party v Ka-Varně, kde bude možnost ochutnání pravé francouzské kuchyně a francouzského vína.

Dalšími filmovými novinkami tohoto týdne, na které si můžete do multikina zajít už od čtvrtku, je Životní šance a Zimní příběh.