Její jubilejní koncert se chystá na 3. května v Kulturním domě Dolní Benešov. Nitranský punkrockový kvartet, který je znám smyslem pro humor, nadsázkou a recesí, návštěvníkům slibuje, že uvidí, co ještě neviděli.

Důležitou složkou koncertu se totiž stane originální nápaditá scéna, využívající kreativně řadu nejnovějších technických zařízení, možností a fines. „Scéna fanoušky zavede mimo jiné i do katedrály, ale hlavním motivem budou zvětšené prvky z kouzelného VW karavanu, který se objevil na přebalu posledního desky St. Mary Huana Ganja," vysvětlil za kapelu Petr Fořt.

Kapelu na jejím výročním koncertě doprovodí slovenská kapela Dilemma a se Slíži spřátelená česká zpěvačka GyGy se svým rockovým projektem. Zatímco Dilemma je na Slovensku již prověřenou hodnotou, mladá česká zpěvačka GyGy je teprve na startu slibné kariéry. Oba interpreti nejen podpoří Horkýže Slíže svými samostatnými bloky, ale s headlinerem večera se na pódiu setkají a zahrají i společně.

Vstupenky na jedinečný koncert jsou již v prodeji. Sehnat je zájemci můžou v síti Ticketstream. K mání jsou i přímo v pokladně KD Dolní Benešov, opavské prodejně Sluna a v hlučínské Hospodě 56.