Tato zpěvačka totiž budí u naší veřejnosti rozporuplné pocity. Kdysi nádherná zpěvačka, která proslula hity jako Nekonečná, Léto nebo třeba Dva roky prázdnin, se hodně změnila. Spíše než hudbou na sebe upozorňuje častými a mnohdy až těžko uvěřitelnými scénkami ze svého osobního života.

Příběhy, které plní titulní strany českého bulváru, se však neblaze podepsaly na jejím vzhledu a také zdraví. Z poslední doby rozhodně zaujal údajný únos a také přímé přenosy televizní stanice TV Pětka s Ivetou Bartošovou a jejím manažerem Josefem Rychtářem, které moderoval představitel slavné role Vikiho Cabadaje z filmu Sněženky a machři Antonín Duchoslav.

Bartošová ve studiu mnohokrát působila dojmem, že je, jak se lidově říká, úplně mimo. Zda na vině byly léky, drogy nebo třeba alkohol, na to zná odpověď snad jen ona sama. Naprosto scestné odpovědi a pochybné chování jí ale už nikdo neodpáře.

V současnosti se legendární česká zpěvačka poněkolikáté snaží restartovat svou kariéru velkým turné, do něhož spadá také koncert v dolnobenešovském kulturním domě, který se uskuteční v sobotu 8. března. Začíná se ve 20.00.

Nad vystoupením ovšem může viset otazník, protože podle informací, které přinesl Šíp, Bartošová není zcela fit. Na začátku ledna podstoupila operaci lícní kosti a prý je pouze na tekuté stravě. Vzhledem k tomu, že bolesti nemají ustávat a zpěvačka navíc výrazně zhubla, mohou být její nebližší koncerty v ohrožení.

Petr Dušek