Během letošního a příštího roku by mělo jít o Davidovo jediné vystoupení v Moravskoslezském kraji. Pokud máte v oblibě jeho největší hity, pak právě především vám je celý dvouhodinový koncert určen.

Hlavní hvězdu večera doplní předskokan, kterým se stane dívčí skupina 5Angels. Jedná se o kapelu mladých puberťaček, jež se stihly proslavit po celé České republice a na Slovensku. Loňský rok byl přitom pro samotnou skupinu zlomový. Pod svá křídla si ji vzal hudební producent Andy Murray.

Následovala cesta do Londýna a práce s novým týmem, v němž například nechyběl agent skupiny One Direction Paul Fitzgerald. Během loňského března se 5Angels podařilo nahrát první sérii písní, která byla později představena na světové scéně.

„Celý večer zakončí Oldies diskotéka na ploše zimního stadionu až do brzkých ranních hodin a nebude chybět ani autogramiáda Michala Davida. Večírek pro všechny generace je tudíž zajištěn," slíbili pořadatelé z Livemusic Agency a Rádia Čas.

Vstupenky na velkou show můžete zakoupit v síti ticketstream.cz, opavském předprodeji Sluna, ostravském informačním centru, Buly Areně anebo prodejně Theuerland v Kravařích a v neposlední řadě také Informačním centru v Hlučíně.

Naše redakce vám ovšem nabízí možnost, jak Davidův koncert navštívit zcela zdarma. Stačí jen zúčastnit se soutěže a správně odpovědět na následující soutěžní otázku: Ve kterém filmu režiséra Jaroslava Soukupa, v němž hráli Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi, zazněl legendární hit Nonstop?

Správné odpovědi zasílejte do středy 24. září na e-mail: petr.dusek@denik.cz. Vylosován bude jeden výherce, který od nás obdrží dvě vstupenky na koncert. Do předmětu zprávy napište Soutěž Michal David. Vítěze naše redakce zavčas kontaktuje.