V září zazní v kostele sv. Václava hudebně taneční zpracování kapitol románu o životě fiktivního papeže Řehoře a v říjnu se v konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie uskuteční koncert vítěze 18. mezinárodní varhanní soutěže Petra Ebena.

Listopadový program nabídne 
v sále Kulturního domu Na Rybníčku koncert Ensemble Arturo Ramón a v prosinci uslyší abonenti na stejném místě Pasticcio z hudby olomouckých barokních i soudobých skladatelů na text jezuitského dramatika Antonína Saletky.

V lednu se posluchačům opět v sále Kulturního domu Na Rybníčku představí skladatelé W. A. Mozart, G. Rossini, K. Stockhausen a v únoru vystoupí v tomtéž sále Trio Amadeus. Březnový koncert se bude v sále Kulturního domu Na Rybníčku týkat skladatelů L. van Beethovena, B. Bartóka, C. Reineckeho a Y. Brauna a ve stejném sále zazní v dubnu Pieces de Clavecin en concerts.

Červen přivede do kostela sv. Václava Czech Ensemble Baroque Orchestra & Choir s vystoupením v rámci Janáčkova Máje a do velké dvorany hradeckého zámku vítězku soutěže Beethovenův Hradec A. Ryaguzovu s díly L. van Beethovena, F. Schuberta, M. Ravela a S. Rachmaninova.

Uzávěrka předplatného je 30. září, přihlášky přijímá Sluna.