Black Mill crew se pokouší do Opavy přinést jedinečné drum and bass parties, na kterých budou pravidelně vystupovat zahraniční diskžokejové, kteří se zapsali do podvědomí fanoušků této muziky po celém světě. Podle slov organizátorů snad půjde o „party na vysoké úrovni, která nemá na Opavsku obdoby“.

Hlavním cílem je přivézt hvězdy až k místním fanouškům, a ulevit jim tak od cestování za svými idoly do dalekých krajů. Tentokráte tedy v Artu vystoupí pětice Futurebound, Brooklyn, Joker666, Stanec a Proud.

Hlavní hvězdou večera bude bezesporu Brendan Collins, známý jako DJ a producent Futurebound. Ten přijíždí do Opavy až z dalekého Spojeného království. Je rodákem z Liverpoolu, své první kroky v hudebním světě činil už na konci osmdesátých let a jeho umění si od té doby mohli vychutnat návštěvníci mnoha světoznámých klubů a scén.

Dále se můžeme na akci těšit na muzikanta, který svou hudbu tvoří pod aliasy Brooklyn či Juanita Juarez, a jeho electonicu-indie z Prahy. Své věrné příznivce zde bude mít zajisté i populární těšínskoostravský Joker666, který působil pár let v irském Dublinu anebo reprezentant opavského drum and bassového podhoubí Proud, vystupující občas rovněž jako hey DJ, který je právě mj. pořadatelem pravidelné drum and bass party Cirkus a věnuje se i stylům, jako je techno, electro, ambient, downtempo apod.

Pětici aktérů poté uzavírá interpret s příznačnou přezdívkou Stanec. Už to tak vypadá, že sobotou se hosté v Art klubu doslova protančí.