Oblíbená zpěvačka, která léta vyprodává všechny své koncerty, téměř bez výjimky nehraje letní venkovní koncerty.

„V letošním roce se rozhodla mimořádně vystoupit s hosty Petrem Rezkem a skupinou Lídy Nopové v prostředí našeho zámku v Hradci nad Moravicí,“ uvedl za pořádající Agenturu Art Rostislav Tomáš a doplnil, že je to jedinečná šance jak pro ty, kteří se nedostali pro velký zájem o vstupenky na její poslední vánoční koncerty, tak pro ty, kteří ji chtějí vidět v úplně jiném prostředí, než je kino či kulturní dům.

Po čtyřech desetiletích její slavné hudební kariéry jí posluchači zůstali věrni. Alba Hany Zagorové připomínají knihy autora, které rádi čtete a i po letech máte chuť se k nim neustále vracet. Svědčí o tom miliony prodaných alb, stovky nazpívaných písniček, devět Zlatých slavíků, bezpočet zlatých a platinových alb a do dnes beznadějně vyprodané koncertní sály.

Soutěžte s Deníkem o lístky

Opavský a hlučínský deník pro čtenáře připravil soutěž o vstupenky na mimořádný koncert Hany Zagorové. Odpovědi zasílejte ve tvaru SOUTEZ_PONDELI_ODPOVED_JMENO_TELEFONNI CISLO na číslo 737 571 583. Své odpovědi zasílejte do pátku 20. června do 12 hodin.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje manžel Hany Zagorové?

(ans)