Nyní čeká právě takto složený program Všechnopartičky i Opavany. Uskuteční se v úterý od devatenácti hodin a publikum se bude bavit v prostorách kina Mír.

Improvizovaný pořad volně navazuje na styl pořadu Všechnopárty, který dlouhou dobu bavil televizní diváky v celé České republice a jehož duchovním otcem a moderátorem je právě již zmiňovaný Karel Šíp. Tentokráte bude jeho jediným hostem nezaměnitelná postavička českého showbyznysu Josef Alois Náhlovský.

Ve zcela volném dialogu proberou oba baviči své umělecké začátky, zážitky ze studentských let, společně pohovoří o svých sportovních aktivitách i cestách do zahraničí a to vše bude obohaceno veselými historkami.Vrámci vystoupení se mj. dostane prostor i na dotazy diváků.

Karel Šíp se narodil a také žije v Praze. Absolvoval Střední průmyslovou filmovou školu v Čimelicích a poté navázal spolupráci s Československou televizí. Na počátku 70. let založil s Jiřím Schellingerem hudební těleso Faraon a jako textař pracoval mj. s takovými ikonami české hudební scény, jako jsou Karel Gott, Leona Machálková, Hana Zagorová a s mnoha dalšími.

Jako moderátor uváděl v průběhu let několikero zábavných televizních pořadů – např. Hitšarádu, Šarádu, Klip-klap, Horoskopičiny, Paškál, aktuální Všechnopárty, aj. Párkrát se zúčastnil moderování silvestrovských programů. Před lety vydal svou knihu nazvanou Skopičiny mýho života, a dokonce vytvořil libreto k operetě Ferdinand.

Josef Alois Náhlovský je, jak mnoho jeho příznivců dobře ví, původním povoláním učitel českého jazyka. Začátky své umělecké dráhy prožíval v Ústí nad Labem jako spolumoderátor Petra Novotného a speaker u kapely Fešáci. Později vytvořil komickou dvojici se svým hereckým partnerem a kolegou Josefem Mladým.

Často rovněž spolupracuje právě se svým kamarádem Karlem Šípem. Je původcem teorie o imaginárním národu starých Krušnohorců, kterou představil ve své knize Krušnohorská kronika. Poslední žijící Krušnohorec, jak sám sebe občas Náhlovský nazývá, patří do vzácné skupiny herců, kteří jsou pro pobavení jiných ochotni, i přes svou nepopíratelně vysokou inteligenci, udělat ze sebe na několik okamžiků naprosté „blbce“.

Večer ve znamení legrace a dvou vynikajících bavičů Karla Šípa a Josefa Aloise Náhlovského se chystá již zítra od devatenácti hodin v opavském kinu Mír. Co by nám mohlo scházet na Všechnopartičce?