Vladimíra Krčková (jazzová zpěvačka, skladatelka, textařka; herečka) a Ondřej Havlík neboli En.dru se znají z doby, kdy oba studovali herectví a spolupracují již několik let, a to především v rámci betboxové formace Beatburger band, jejímž je Vladimíra Krčková opakovaným hostem.

Ovšem připojit beatbox k jazzovému bandu přišel až s jednou z posledních Vladimířiných skladeb, protože již při jejím psaní byl jazzovo-beatboxový zvuk jasný. Spojení subtilní hudební alchymie originálních skladeb a textů a nekompromisních beatů, groove, perkusivních beatboxových zvuků, jež se velmi nenuceně stávají součástí jazzových kompozic, přináší nový pohled na beatboxovou street kulturu a sofistikovaný moderní jazz.

V hudbě Vladimíry Krčkové se odrážejí vlivy francouzského šansonu, argentinského tanga, rytmy latinské Ameriky, moderní směry newyorského jazzu, popu, hip-hopu a dále vjemy každodenního života, jenž hudbu ovlivňuje, tvoří její okamžitý tvar, vzhled, zvuk.

Ondřej Havlík velmi přirozeně obohacuje tento hudební prostor a svým hudebním přístupem ho dotváří. Moderní jazz ovlivněný současnou hudbou. Vladimíra Krčová je nazývána českou jazzovou princeznou. En.dru dvakrát v beatboxu si odnesl nevyšší titul u nás a pak se také stal vítězem Evropské soutěže 1st Marathon beatbox battle.

Kromě výše dvou zmíněných na koncertu dnes uslyšíte také Adama Tvrdého na elektrickou a akustickou kytaru a Jana Tenglera na kontrabas.