Po tři dny a tři noci trvajícím intenzivním pátrání ho totiž opavská policie konečně dopadla. Za maskovaného lupiče, jenž ve snaze ukořistit necelých deset tisíc korun, brutálně napadl jednadvacetiletou servírku herny z Velkých Heraltic a způsobil jí otřes mozku (viz včerejší Opavský a hlučínský region), policisté považují sedmadvacetiletého muže z Opavy-Kateřinek.

„Po předchozím souhlasu opavského státního zástupce byl sedmadvacetiletý muž z Opavy-Kateřinek předevčírem v 9.00 hodin zadržen a následně umístěn do policejní cely,“ uvedl tiskový mluvčí Policie České republiky v Opavě René Černohorský s vysvětlením, že případ je nadále v šetření a muž zatím nebyl obviněn, proto nemůže o podezřelém poskytnout žádné další informace.

Zaměstnanci herny, která byla během jednoho měsíce přepadena už podruhé, byli ještě včera dopoledne z přepadení rozladěni. Obsluha baru dokonce slovně napadla redaktory Opavského a hlučínského deníku „Jaktože si dovolujete ten barák fotit, to je soukrový pozemek,“ křičela mimo jiné barmanka na redaktory stojící na chodníku na Ratibořské ulici s tím, že tady se s novináři nikdo bavit nebude.