Na tamní policejní služebnu přišel šestatřicetiletý muž z Vítkova, který policistům oznámil ztrátu osobního auta, které má prý v užívání od své tchýně. Po celou dobu se choval arogantně a bylo zřejmě, že je pod silným vlivem alkoholu. Neustále se dožadoval šetření ztráty auta, ke kterému však nebyl schopen uvést žádné konkrétní údaje. Odmítl se rovněž podrobit dechové zkoušce s tím, že auto neřídil.

Policisté navíc zjistili, že opilec má patnácticenti­metrové řezné rány na předloktí ruky a tržné zranění na dlani. Když ho policisté vyzvali, aby odešel z místnosti, začal řádit ještě víc. Vulgárně jim nadával a křičel na hlídku, že má okamžitě hledat jeho auto. Za své chování si tak vykoledoval jedině to, že ho muži zákona zklidnili pomocí hmatů, chvatů a dali mu pouta.

To ale nebylo všechno. Po hodině a půl byli policisté voláni k dopravní nehodě auta, které narazilo do plotu na Zemědělské ulici ve Vítkově. Na místě pak zjistili, že se jedná o vozidlo, které užívá zajištěný agresivní muž, který je tak podezřelý ze spáchání této nehody.

Když ho po dvou hodinách propouštěli na svobodu, agresivita byla ta tam.