Když jel po Karlovecké ulici v opavské části Palhanec, nejspíše na okamžik zapomněl, že řídí kolo, protože měl hlavu skloněnou dolů a nejdříve přední částí kola a pak i hlavou narazil do dodávky, která stála u pravého okraje silnice. 

Ilustrační foto.
V síti na Opavsku. Kvete tu dětská pornografie, vydírání i kyberútoky

„Po střetu cyklista upadl na vozovku a zranění mu způsobeno nebylo i díky tomu, že měl na hlavě připevněnou ochrannou cyklistickou helmu. Hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na 18 tisíc korun,“ uvedl mluvčí opavské policie René Černohorský. Následně přišla na řadu orientační dechová zkouška. Její výsledky nehovořily pro cyklistu příliš dobře, protože nadýchal 1,7 promile. K popíjení před jízdou policistům se přiznal. 

FC Slovan Liberec - Slezský fotbalový club Opava (24.kolo) 4:0
Opava v Liberci? Bída a zmar v podání Opavy

„Spisový materiál byl zaslán k dalšímu projednání a opatření do správní komise pro projednávání přestupků odboru dopravy opavského magistrátu. Zároveň se prošetřuje i parkování automobilu, který u okraje vozovky odstavil jednačtyřicetiletý muž z Opavy s tím, zda zaparkováním nebyl spáchám přestupek na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a nebyl porušen zákon o provozu na pozemních komunikacích,“ dodal. 

MARCEL MELECKÝ, trenér Hlučína byl po utkání pořádně zklamaný.
Hlučín začal jaro porážkou, rozhodl Červenka