Nejmladší syn knížete Hanse Adama II. se narodil 15. března 1972 ve švýcarském Sankt Gallenu. Významně se podílel na správě rodových firem i památek coby předseda dozorčí rady Liechtenstein Group AG, a také jako člen představenstva Group Holding AG.

Vernisáž výstavy Knížata z Lichtenštejna. Páni země Opavské a Krnovské ve Slezském zemském muzeu v Opavě. Lichtenštejnská knížecí rodina. 24. května 2023.
Opava na nohou, dorazila knížata z Lichtenštejna. V muzeu zahájili svou výstavu

„Jeho smrt přinesla bolest všem, kdo ho znali a zanechala je v myšlenkách a modlitbách směřujících k vdově Marii, princezně z Lichtenštejna, a třem dětem Moritzovi, Georgině a Benediktovi,“ sdělil Michal Růžička, mluvčí Nadace knížete z Lichtenštejna a knížecí rodiny v České republice.

Nejčerstvější vzpomínky na srdečného a usměvavého Prince Constantina mají především lidé v Hruškách, které navštívil po ničivém tornádu, aby předal finanční dar obci na obnovu zdevastované zahrady mateřské školy.

Princ Constantin z Lichstenštejnu hovoří ve Vídni o rodových podnicích, o které se stará, a přání Lichtenštejnů najít dohodu s Českou republikou
Princ Constantin z Lichtenštejna: Nejde nám o peníze, bojujeme za spravedlnost

PŘIPOMEŇTE SI LOŇSKOU NÁVŠTĚVU PRINCE CONSTANTINA V HRUŠKÁCH:

Zdroj: Iva Haghofer

Pro lichtenštejnskou knížecí rodinu jde během posledních dvou let už o druhou bolestnou ztrátu. V srpnu 2021 zemřela v jednaosmdesáti letech kněžna Marie, manželka knížete Hanse Adama II. a matka prince Constantina.