„Tato technika našim angličtinářkám významně pomůže, neboť on-line materiály vzniklé v projektu Angličtina pro strojaře mohou s žáky interaktivně využívat přímo v učebnách při hodinách angličtiny. Doposud s těmito materiály žáci mohli pracovat především doma, protože v jazykových učebnách příslušná technika chyběla," nezastírá radost z užitečného předvánočního dárku ředitel školy Vítězslav Doleží.

V roli pomyslného Ježíška se zde představila společnost Brano Group a konkrétně její majitel Pavel Juříček. Byť se oficiálního předání daru škole, které se konalo včera dopoledne, nemohl zúčastnit osobně, bez jeho iniciativy by k celé záležitosti možná ani nedošlo.

Vzhledem k neustálé potřebě šikovných a pracovitých řemeslníků se bude spolupráce mezi Branem a opavskou „strojkou" čím dál více prohlubovat. „Jsme hrdí na to, že v našem regionu máme firmu, která naše strojaře nejen podporuje v průběhu středoškolského studia, ale může je v budoucnu i zaměstnat. A toto je jen část spolupráce zahájené mezi naší školou a firmou Brano," dodává na závěr Vítězslav Doleží.

Ředitel Střední školy průmyslové a umělecké v Opavě Vítězslav Doleží a jedna ze zdejších učitelek cizího jazyka před zbrusu novou LED televizí darovanou škole firmou Brano.