Mít v kapse sto tisíc a utratit je v Bredě, za co budete chtít. Přesně tento sen se splnil Kateřině Krausové.Vyhrála totiž v soutěži Rychlý nákup.

V čem vlastně soutěž spočívala? V nultém podlaží OC Breda&Weinstein byl umístěn automobil, ve kterém byly poházeny bonbony. Na soutěžících bylo, aby odhadli jejich počet. Ten, kdo byl reálnému počtu nejblíže, vyhrál právě kýžených sto tisíc.

S výhrou ovšem nebylo úplně jednoduché naložit. Kateřina Krausová, která počet 10 778 bonbonů takřka uhádla, musela svou výhru utratit během dvou hodin a v každém obchodě musela nechat maximálně pět tisíc. V sobotu krátce po třetí hodině odpolední se tak rozjel ten pravý nákupní maraton.

Kateřinu Krausovou po celou dobu jejího nakupování provázely kamery. Ostatní návštěvníci nákupního centra tak mohli na promítacím plátně sledovat utrácení v přímém přenosu.

A jaký druh zboží výherkyni nejvíc nákupní košík naplnil? Jako u každé ženy převládalo oblečení a obuv. Když si Kateřina Krausová po náročných dvou hodinách mohla konečně odpočinout, mohla konstatovat, že ze sto tisíc jí zbylo pouze jednadevadesát korun.

Jak už to u soutěží tohoto typu bývá, některým její výhra ležela v žaludku. Na facebookových stránkách obchodního centra se už do Kateřiny obuli závistivci s námitkami, že s výhrou naložila špatně. Podle jejích reakcí ale lze vypozorovat, že je naprosto spokojená a těžkou hlavu si z toho nedělá.

„Přeji úplně každému, aby si něco podobného jako já v sobotu mohl zažít. Párkrát jsme už s mojí maminkou něco vyhrály… ale toto?!… byla bombaaaaa," vyjádřila se na facebooku Kateřina Krausová.

Pokud se chcete podívat, jak výherkyni nakupování šlo, video ze soboty je zveřejněné na youtube i facebookových stránkách OC Breda & Weinstein.