Ve třech týdenních termínech (5. až 9. července, 26. až 30. července a 9. až 13. srpna 2010) budou v opavských Městských sadech probíhat letní příměstské in–line tábory. Ty jsou určeny pro děti ve věku od šesti do patnácti let.

Vašich dětí se ujmou zkušení instruktoři se státní licencí, kteří se výuce bruslení věnují několik let. Ostatně o jejich kvalifikaci nehovoří jen malí i velcí bruslaři a bruslařky, kteří jejich kurzem prošli, ale třeba i kniha Jak dokonale zvládnout in–line bruslení, kterou právě Opavští v roce 2006 vydali.

Tábor proběhne v Městských sadech vždy od pondělí do pátku. „Děti si převezmeme ráno kolem osmé hodiny, budeme se o ně starat, učit bruslit, hrát hry na bruslích i bez nich, dáme jim najíst a napít a kolem čtvrté odpolední hodiny vám je zase vrátíme,“ vzkazuje za organizátory tábora Jiří Reichert z agentury Sportovníkurzy.cz.

O děti tak bude všestranně postaráno po celý den, kdy bude tábor probíhat v prostoru Městských sadů. Pokud bude pršet, přestěhují se bruslaři pod střechu tělocvičny. Program bude přizpůsoben dovednostem, šikovnosti a zdatnosti dětí.

Náplní in–line bruslení bude výuka základů jízdy vpřed, vzad, brždění, zatáčení, pokročilé bruslení, slalomu, sjezdu, základů triků, her, jízdy v rozmanitých podmínkách apod. V případě únavy dětí bude probíhat program bez bruslí.

Své děti můžete přihlásit a bližší informace o táboru najdete na webových stránkách www.sportovnikurzy.cz. A pokud se vám jako místo výuky hodí více Ostrava než Opava, najdete zde i informace o tamním táboře.