Za sebou mají celkem patnáct soutěžních dnů, které se odehrály od poloviny března do konce května. Na svém kontě mají mnoho úspěchů od regionálních až po celorepubliková kola.

Do soutěží se taneční škola vyzbrojila celkem devíti originálními choreografiemi, které se nesly především ve stylu Disco Dance, ale také ve stylu Disco show, Modern dance a Jazz dance.

„Nejúspěšnější soutěž byla na Regionálním kole Czech dance Organization, kde jsme z devíti formací získali sedm zlatých medailí a dvě stříbrné, a také MČR, kde ze sedmi formací pět dovezlo mistrovský titul," vypočítala vedoucí taneční školy Dance4Life Daniela Riesová.

Úspěchy však její svěřenci sbírali i v ostatních soutěžích. Celkově si dovezli osmnáctkrát zlato, šestkrát stříbro a devětkrát bronz. Nejvíce však zářili nejmenší tanečníci z kategorie Mini A do osmi let, jejichž choreografie Alexova módní show jim zařídila post dvojnásobných mistrů České republiky.

„Ze 7 soutěží měli pouze jedenkrát stříbro, jinak samé zlato," upřesnila Daniela Riesová. Dalšími mistry České republiky se ve III. lize juniorských formací do patnácti let stali tanečníci s choreografií Zebra párty, která musela obstát v konkurenci třinácti nejlepších choreografií v České republice.

Tituly II. vicemistrů si dovezli nejstarší tanečníci v kategorii nad patnáct let se svou Reborn of Mastigophora, stejně jako Děti B do jedenácti let s choreografií Filip a pirátky a nejmladší Mini B do osmi let s choreografií Bublinková říše.

„Také jsme vybojovali ve všech kategoriích postup na Mistrovství Evropy a světa a zařadili se mezi pět nejlepších tanečních škol se zaměřením na disco dance v České republice," neskrývala radost Daniela Riesová.

Svěřenci taneční školy však neusínají na vavřínech. Už v září je čeká světový pohár Disco dance v Ostravě a v polovině října Mistrovství světa v Německé Bochumi. Úspěšné choreografie i tanečníci nezůstanou skryti veřejnosti. Na jejich um se mohou přijít Opavané podívat do Víceúčelové haly v Opavě, kde se 20. června bude konat závěrečná taneční show s názvem The Best of 2015!

Více informací o taneční škole lze najít na www.dance4l.cz nebo na Facebooku.