Tanečníci ze školy Dance4Life si nejlépe vedli v kategorii do osmi let, kde získali dva mistrovské tituly, a to s malou skupinou Mini ladies a dueto Viktorie Mikulové a Viktorie Gebauerové.

Špatně si nevedly ani mini sólistky, Nikol Machelová skončila čtvrtá před Amálií Vaňkovou. Velmi úspěšná byla také dětská formace Osmic princess, která vybojovala čtvrté místo.

Ve stejné kategorii byla v disciplíně sólo nejúspěšnější Patricie Michálková, která v konkurenci více než stovky tanečnic získala osmé místo a v rámci České republiky brala pomyslné stříbro.

Také dueto Patricie Michálková a Karolína Valentová získaly sedmé místo ze 43 a byly tak třetí nejlepší v republice.

Uznání si vybojovala také malá skupina nejstarších tanečníků nad 15 let, která získala páté místo, a stala se tak druhou nejlepší skupinou v Česku. Výčet úspěchů uzavírá sólista Jakub Kirchner, kterému jen těsně unikly stupně vítězů a jeho čtvrté místo ve výsledku znamenalo, že je druhý nejlepší v ČR.

„To ovšem není všechno, i v mnoha dalších disciplínách jsme si nevedli vůbec špatně a většinou jsme se zařadili mezi druhé nebo třetí nejlepší z České republiky," řekla vedoucí opavských tanečníků Daniela Riesová.

Pro taneční školu Dance4Life i přes značné úspěchy nepřišel čas odpočinku, a tak se nyní připravuje nejen na ligové soutěže, které budou probíhat až do konce roku, ale také na mistrovství světa v německé Bochumi.

Škola navíc až do konce tohoto měsíce přibírá nové tanečníky. Více informací se zájemci dozvědí na www.dance4l.cz.

Petr Večeřa