Přihlaste potomka na tábor nebo do letní sportovní školy. Poslední čtyři místa hlásí taneční tábor, který uspořádalo Středisko volného času Opava. Léto v rytmu disko– tanců začne osmnáctého srpna. Pro všechna děvčata a chlapce od desíti do patnácti let je připraven bohatý program v Podhradí u Vítkova. Účastníci se zde naučí různé kroky a vazby v diskostylu. Nachystány jsou také hry, soutěže, vycházky do přírody a koupání. Více informací k tomuto táboru můžete získat u paní Synkové na telefonním čísle 553 712 821 nebo 553 712 100.

O jedno místo víc hlásí třídenní Loučení s létem,které je určeno pro všechny zájemce, ale i pro úplné vodácké začátečníky, rodiny s dětmi. V letošním roce se uskuteční osmý ročník vodácko-turistické akce. Od jednatřicátého srpna účastníci splují na nafukovacích člunech dva překrásné úseky řeky Dunajce v Polsku. Zájemci se můžou přihlásit u pana Beneše na čísle 553 623 276.

Hradec nad Moravicí. To je místo konání druhého ročníku letní sportovní školy, která začne dvacátého sedmého srpna. Akce bude probíhat v malé tělocvičně tamější základní školy každý den v době od devíti do třinácti hodin. Kontakt pro přihlášení je 731 722 606.