Střet mezi elektrokoloběžkou a vozidlem se stal v úterý před sedmou hodinou ranní v Hlučíně, v ulici Mánesova, nedaleko zdejšího autosalonu. „Dle předběžných informací měl muž, jedoucí na elektrokoloběžce po chodníku v ulici Ostravská při sjezdu do vozovky ulice Mánesova, vjet bezprostředně před otáčející se vozidlo Ford Focus. Tím došlo k čelnímu střetu,“ sdělila policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

Nehoda se podle všeho obešla bez zranění. „K pádu muže z elektrokoloběžky nedošlo. Po střetu však muž z místa odjel neznámo kam,“ zmínila Kubzová. Z toho důvodu se policie obrací na veřejnost a žádá případné svědky o pomoc. „Opavští dopravní policisté se v souvislosti se zjišťováním děje a dalších okolností nehody obracejí na veřejnost. Prosíme případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k objasnění dopravní nehody a také ke ztotožnění dosud neznámého muže na elektrokoloběžce, aby se obrátili přímo na dopravní inspektorát v Opavě, případně mohou své informace sdělit i na bezplatné telefonní lince 158,“ upřesnila policejní mluvčí.

Policistům se může dotyčný přihlásit rovněž sám. „Současně se obracíme na muže z elektrokoloběžky, aby se dopravním policistům přihlásil,“ dodala Kateřina Kubzová.