Hradecká ulice bude pro stavební práce částečně uzavřena do 20. června a pro opravu propustu u mostu pak do 18. srpna.

Do pátku 31. května je neprůjezdná i Husova ulice, a sice v úseku Denisova náměstí, kde se opravuje kanalizace.

Pekařská ulice bude kvůli celkové rekonstrukci uzavřena od Hozova nábřeží po Štefánikovu ulici od soboty 1. června do 4. srpna.

V další etapě od 2. do 4. srpna bude neprůjezdná křižovatka Pekařské s Hozovým nábřežím a nakonec se řidiči budou muset od 5. srpna až do 28. října vyhnout úseku od Štefánikovy ulice po Rolnickou.

Na ulicích Mostní a Rolnické se bude pracovat v souvislosti s napojením Severního obchvatu. Rolnická bude částečně uzavřena od pondělí 3. června do 31. srpna a Mostní čeká celková uzávěra od 2. září do 5. října.

V Kylešovicích se kvůli konané akci zavře od 26. do 28. července silnice mezi křižovatkou na Raduň a křižovatkou na Chvalíkovice.

Ve směru na Bruntál bude pro stavební práce do 14. července částečně neprůjezdná silnice 1/11, a to od konce zástavby města až po začátek Vlaštoviček.

Ve stejném termínu a z totožných důvodů se částečně uzavře silnice I/57 ve směru na Krnov, a sice od křižovatky I/57 a III/01128 na Vlaštovičky až po křižovatku na Hlavní ulici v Neplachovicích.

Nový povrch se bude pokládat v zaslepené Luční ulici v Malých Hošticích, cesta bude zavřená od 13. do 14. července.

Od konce Bohuslavic po křižovatku se silnicí III/4643 směrem na Jakubčovice je silnice neprůjezdná do 30. června.

Silnici u mostu mezi Kyjovicemi a Těškovicemi pak uzavřou stavební práce na opravách mostu od soboty 1. června až do 30. listopadu. Provoz bude umožněn po souběžně vybudované komunikaci.

Rekonstruovat se bude i Hlavní ulice v Oticích, částečná uzavírka zde bude probíhat od 24. června do 16. července.