Jejich snaha o co nejlepší umístění jim skutečně vyšla. Lenka si s klisničkou Surri vyskákala třetí místo v kategorii Benjamínci, Vašek v sedle Merlina zvítězil v soutěži pro děti od osmi do dvanácti let v kategorii A, v kategorii B získal čtvrté místo a sestra Anička byla pátá.

Ze sedla svého pony Kalamajka pak přesedla na vzrostlou klisnu Buena Utopia a v kategorii pro děti od jedenácti do 14 let v kategorii velkých koní spolu skončily na krásném třetím místě.

Anička s Vaškem si svými výkony zajistili účast na srpnovém mistrovství republiky v pony parkurovém skákání. Kromě talentu a sportovního ducha mají tyto tři šikovné děti z kateřinského Jezdeckého klubu i skvělé rodinné zázemí. Lenka Hrušková je dcerou známého parkurového jezdce a jednoho z vítězů mistrovství republiky v parkurovém skákání Jiřího Hrušky, maminka dvojčat Vlaďka Humplíková byla zase vítězkou mistrovství republiky v kategorii ženy.

Realizační tým Jezdeckého klubu se v této době už svědomitě připravuje na Velkou cenu Opavy, která pro něj i pro město představuje ze sportovního i prestižního hlediska onu známou sezónní „třešničku na dortu“. Významné parkurové jezdce i milovníky sportovních koní přivítá na svém kolbišti 5. až 8. srpna.