Každá relikvie má svůj příběh. Ta od Petra Czudka se dá zařadit i do červené knihovny. „Tohle tričko má svůj velký příběh. Odkoučkoval jsem v něm zlaté finále a nakonec ho v emocích rozerval. Nám přinesl zlato, věřím, že pomůže i Dominikovi. Jsem rád, že jsem ho mohl do dražby věnovat,“ řekl opavský kouč Petr Czudek.

Koho letos dražba podpoří, více zde:

Kabelkový veletrh 2022 v Opavě.
Do Opavy se vrací dobročinný Kabelkový veletrh. Lidé už mohou nosit kabelky

Velkým podporovatelem Kabelkového veletrhu je Miss Earth 2015, modelka a infulencerka Karolína Mališová. Rodačka z Otic věnovala kabelku značky Furla. Je to jedna z dražších kabelek, kterou si jako začínající modelka koupila.

Basketbalový klub z Opavy do dražby věnoval podepsaný míč současného týmu. „Neváhali jsme s podporou této charitativní akce. Dáváme do dražby balón, na který se podepsali všichni hráči, co letos nastoupili do Ligy mistrů,“ uvedl manažer sociálních sítí BK Opava Dominik Janoš.

Aktivně se do dražby související s Kabelkovým veletrhem zapojil také rozehrávač BK Opava Radovan Kouřil, který věnoval svůj dres.

Vánoční trhy, akce Česko zpívá koledy 2022 v Opavě.
Vánoční trhy Opava. Takový je letošní kompletní bohatý program

„Tento dres může mít mezi sběrateli cenu. Je z loňské sezony, když jsme hráli FIBA Europe Cup,“ poznamenal Radovan Kouřil.

Hodně zajímavým artiklem, který už má svou historii, je opavský dres volejbalového nahrávače Tomáše Malčíka. Je to z doby, kdy slezskou metropoli pohltila volejbalová horečka. Nejde o žádnou repliku, nýbrž o originální dres, ve kterém Tomáš Malčík za Opavu hrával. Tento unikát věnovala do dražby společnost Petr Brhel International Transport s.r.o.

„Byla to krásná doba, když se v Opavě hrála volejbalová extraliga. Mi dres udělal velkou radost, tak věřím, že i jeho nový majitel bude z něj nadšený,“ řekl Deníku Petr Brhel.

Do Kabelkového veletrhu se aktivně zapojila také zpěvačka Markéta Konvičková. Rodačka z Třince věnovala kabelku značky Guess.

Advent na zemědělce 2019.
Oblíbený Advent na opavské zemědělce se k zájemcům znovu vrací

Dražba bude končit 23. listopadu ve 23 hodin. Své příhozy zasílejte emailem na roman.brhel@denik.cz. Je třeba uvést jméno, město, telefonní kontakt a částku.

Kabelkový veletrh se uskuteční o den později - v pátek 24. listopadu od 16. hodin v OC Breda.

Internetová dražba

Mistrovské triko Petra Czudka - 3 000 Kč - Ondřej N., Hradec Králové

Kabelka Furla Karolíny Mališové  - 2 000 Kč - Linda B., Opava

Kabelka značky Guess, Markéty Konvičkové - 1100 Kč - Veronika K., Chlebičov

Podepsaný basketbalový míč hráči BK Opava - 3 333 Kč - Filip W., Opava

Kabelka značky Louis Vuitton od moderátorky a zpěvačky Gabriely Partyšové -  3 333 Kč - Filip W. Opava

Dres nahrávače VK Opava Tomáše Malčíka - 1 300 Kč - Petra K., Vítkov

Dres opavského rozehrávače Radovana Kouřila - 7 000 Kč - Ondřej N., Hradec Králové

Prohlédněte si nabídku letošní internetové aukce:

Mistrovské triko Petra Czudka

Petr Czudek věnoval mistrovské triko.Petr Czudek věnoval mistrovské triko.Zdroj: Deník/Roman Brhel

Tohle tričko má svůj velký příběh. Odkoučkoval jsem v něm zlaté finále a nakonec ho v emocích rozerval. Nám přinesl zlato, věřím, že pomůže i Dominikovi. Jsem rád, že jsem ho mohl do dražby věnovat,“ řekl opavský kouč Petr Czudek.

Kabelka Furla Karolíny Mališové

Karolína Mališová věnovala kabelku značky Furla.Karolína Mališová věnovala kabelku značky Furla.Zdroj: Deník/Roman Brhel

Velkým podporovatelem Kabelkového veletrhu je Miss Earth 2015, modelka a infulencerka Karolína Mališová. Rodačka z Otic věnovala kabelku značky Furla. Je to jedna z dražších kabelek, kterou si jako začínající modelka koupila.

Kabelka značky Guess Markéty Konvičkové

Kabelka Markéty Konvičkové.Kabelka Markéty Konvičkové.Zdroj: Deník

Podepsaný basketbalový míč hráči BK Opava

Podepsaný basketbalový míč hráči BK Opava.Podepsaný basketbalový míč hráči BK Opava.Zdroj: Deník/Roman Brhel

„Neváhali jsme s podporou této charitativní akce. Dáváme do dražby balón, na který se podepsali všichni hráči, co letos nastoupili do Ligy mistrů,“ uvedl manažer sociálních sítí BK Opava Dominik Janoš.

Dres rozehrávače VK Opava Tomáše Malčíka

Dres rozehrávače VK Opava Tomáše Malčíka.Dres rozehrávače VK Opava Tomáše Malčíka.Zdroj: Deník/Roman Brhel

Hodně zajímavým artiklem, který už má svou historii, je opavský dres volejbalového nahrávače Tomáše Malčíka. Je to z doby, kdy slezskou metropoli pohltila volejbalová horečka. Nejde o žádnou repliku, nýbrž o originální dres, ve kterém Tomáš Malčík za Opavu hrával.

Dres opavského rozehrávače Radovana Kouřila

Dres opavského rozehrávače Radovana Kouřila.Dres opavského rozehrávače Radovana Kouřila.Zdroj: Deník/Roman Brhel

„Tento dres může mít mezi sběrateli cenu. Je z loňské sezony, když jsme hráli FIBA Europe Cup,“ poznamenal Radovan Kouřil.

Kabelka značky Louis Vuitton od moderátorky a zpěvačky Gabriely Partyšové

Gabriela Partyšová věnovala kabelku značky LOUIS VUITTON.Gabriela Partyšová věnovala kabelku značky LOUIS VUITTON.Zdroj: se souhlasem G. Partyšové