Možná bude skutečně favoritkou. Ukazují na to alespoň průběžné výsledky dvou internetových soutěží, které momentálně probíhají na sociální síti Facebook. Karolína si stabilně už několikátý týden za sebou drží druhé místo, v jednu chvíli byla dokonce první.

Z ostatních devíti finalistek ji válcuje pouze jedna, a to Andrea Kalousová z Jablonného nad Orlicí. Konkrétně se jedná o soutěže firmy Dermacol a Signal.

„U Signal se soutěží o titul Nejkrásnější úsměv, u druhé soutěže je ve hře titul Tvář Dermacolu po dobu jednoho roku," upřesnila Karolína Mališová, kterou dosavadní poslané hlasy velmi těší. I když přiznává, že hodně pro ni hlasují přátelé a známí, nepochybně má na tom účast i široká veřejnost.

Karolína MališováHlasování končí 27. března. Vítězka s nejvyšším počtem hlasů bude vyhlášena v průběhu finálového večera České Miss, který se koná 28. března.

Letošní vítězku nevolí veřejnost, jak tomu bylo zvykem v minulosti, ale odborná porota. Veřejnost si může SMS hlasy vybrat první a druhou vicemiss. Opava má želízko v ohni po třech letech, v roce 2012 se pokusila titul Česká Miss získat Michaela Dihlová z Kozmic, která se ale dostala pouze do finále a na žádné vyhlášené příčce se neumístila.

Karolína postoupila do soutěže z castingu, který se úplně poprvé konal na sklonku loňského roku v OC Breda & Weinstein. Pro Karolínu Mališovou v soutěžích Signalu a Dermacolu můžete hlasovat každý den pětkrát, a to na těchto odkazech: https://apps.facebook.com/miss-dermacol/ a https://www.facebook.com/SignalCeskaRepublika.