Kráska z Otic Karolína Mališová se během 5. prosince ve Vídni zúčastní mezinárodní soutěže Miss Earth. Před nedávnem na sociálních sítích zveřejnila fotografie šatů, v nichž se v Rakousku objeví.

Směr Vídeň odcestuje v průběhu 18. listopadu, s sebou bere i troje hlavní šaty, které vznikly v rukou renomované návrhářky Dominiky Sedláčkové. „S Domčou se výborně spolupracuje. Nejprve mi přišla ukázat látky a pak jsme se na všem domluvily.

Karolína Mališová už má jasno o šatech na Miss Earth.Do Vídně si povezu velkou růžovou večerní róbu, dále pak jedny červené a ještě jedny dlouhé bílé šaty. Od Domči budu mít i další vybavení jako kostýmky anebo třeba koktejlky," říká Karolína Mališová a jedním dechem dodala: „U sebe budu mít také národní kroj, který znázorňuje bohyni Vesnu, což je bohyně lásky a mládí."

Stále nabitý program

Ve finále Miss Earth se může připravit na daleko větší konkurenci, než s jakou se mohla setkat při účasti v České Miss. V rakouské metropoli se totiž představí krásky z celého světa.

„Přípravy na tuto soutěž byly poměrně těžké. Snažila jsem se hodně cvičit a natáčeli jsme také jedno ekovideo, v jehož rámci jsme učili děti, jak správně třídit odpad," pokračovala dále.

V tomto týdnu má Karolína Mališová velmi nabitý program. V pátek odpoledne se totiž zúčastní i Kabelkového a kravatového veletrhu Deníku, pro nějž je hlavní tváří. „Velmi se na to těším, i když ten den toho budu mít celkem dost. Při castingu České Miss v Ostravě budu v porotě, takže mě čeká přejíždění. Nové zájemkyně jsou stále vítány a určitě se mohou dál hlásit."