Řidič osobního vozidla zde při průjezdu levotočivou zatáčkou přejel do protisměru a střetl se s autobusem, který právě přijížděl od ulice Krnovská. V době nehody cestovalo v autobuse zhruba 10 osob, které ovšem místo nehody opustily ještě před příjezdem hlídky dopravního inspektorátu.

close Cestovali jste MHD č. 212 (na trase Opava x Milostovice) a utrpěli jste při dopravní nehodě s osobním autem zranění? Přihlaste se policii. info Zdroj: se souhlasem PČR zoom_in Cestovali jste MHD č. 212 (na trase Opava x Milostovice) a utrpěli jste při dopravní nehodě s osobním autem zranění? Přihlaste se policii.

„Policisté žádají o pomoc a spolupráci cestující z výše uvedeného linkového autobusu, kteří jeli ze zastávky Opava-Jaktař na zastávku Opava-Jaktař škola a v důsledku nehody se zranili, aby se obrátili na dopravní inspektorát Opava, ulice Husova 204/19 nebo telefonní číslo 974 737 581. Popřípadě se můžete ozvat na tísňovou linku Policie ČR 158," řekl Jan Segsulka, mluvčí opavského dopravního inspektorátu.