Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V Opavě začala jednání o koalici

Opava /KOMPLETNÍ VÝSLEDKY/ - V některých moravskoslezských statutárních městech už po volbách začala vyjednávání o možných koalicích. Vítězné strany zahájily vstupní jednání.

11.10.2014 AKTUALIZOVÁNO 12.10.2014
SDÍLEJ:

Martin Víteček spolu se svým týmem vítězství oslavovali v kavárně Obecního domu.Foto: DENÍK / Petr Dušek

Jednání už naplno začala v Opavě, kde vyhrálo ANO se ziskem 11 mandátů z 39 možných. První koaliční jednání zahajuje hnutí s ČSSD a KDU-ČSL. V Opavě se do zastupitelstva dostalo devět subjektů.

„Množství stran a uskupení, které se do zastupitelstva dostaly, však přináší určitou komplikaci při vyjednávání o budoucí radniční koalici. Jsme si vědomi nelehké situace a rozhodli jsme se v tuto chvíli, a na prvním místě, oslovit takové partnery, v jejichž seskupení vidíme jak početní, tak stabilní koaliční potenciál," uvedl lídr ANO Martin Víteček.

Podle něj ale nynější jednání ještě nedeklarují vznik koaliční dohody.

..podrobné volební zpravodajství si přečtěte v pondělním a úterním Opavském a Hlučínském Deníku..

Dobojováno. Opava řekla ano Anu 2011

Sečteno, podtrženo, rozhodnuto. Výsledky komunálních voleb jsou v tuto chvíli jasné. Na plné čáře zvítězilo Ano 2011, v těsném závěsu se umístila celostátní stálice ČSSD.

Redakce navštívila oba volební štáby. A na obou místech byla bujará atmosféra.

Štáb ČSSD sídlil v prvním patře Lidového domu v Otické ulici. Lídr kandidátky, Radim Křupala, nás uvítal s úsměvem. „Přesně tyto výsledky jsem očekával. Tušil jsem, že budeme druzí," svěřil se ředitel příspěvkové organizace s tím, že si dokáže představit koalici s vítězem komunálních voleb, tedy s Ano 2011.

Radim Křupala se nikterak nepozastavoval nad nízkou volební účastí. Čas revolty byl dle jeho úsudku už čtyři roky zpátky. „Opavané už svůj nesouhlas vyjádřili. Nyní už jen podporují či nepodporují nové tváře," řekl lídr ČSSD.

V kavárně Obecního domu, kde sídlilo Ano 2011, byly oslavy o poznání velkolepější. A lídr strany, Martin Víteček, byl v dobré náladě. „Očekával jsem tyto výsledky, už kvůli předvolebním průzkumům," prohlásil vítěz komunálních voleb s neskrývanou radostí. I on si dokáže představit, že by nové vedení radnice spolupracovalo se sociálními demokraty.

„K tomuto tématu jsme se jasně vyjádřili už dříve. V žádném případě bychom nechtěli spolupracovat s komunisty, Romskou demokratickou stranou a s TOP 09. Jinak jsme ochotni se domluvit," vyjádřil se Martin Víteček.

A co je dle Martina Vítečka pro Opavu nejdůležitější? „Rád bych z Opavy udělal dobré místo pro život, které není zadlužené."

Jsme připraveni s vámi jednat. Lídr kandidátní listiny ČSSD Radim Křupala si dokáže představit dohodu s Ano 2011.

Jsme připraveni s vámi jednat. Lídr kandidátní listiny ČSSD Radim Křupala si dokáže představit dohodu s Ano 2011. foto: Deník/Petr Dušek

Přečtěte si také: Páteční volební on-line, sobotní volební on-line

Opava

1. ANO 2011 22,92% 11 mandátů
2. ČSSD 13,71% 6
3. KSČM 8,95% 4
4. Změna pro Opavu 8,46% 4
5. SNK Starostové a občané Opavy 8,01% 3
6. ODS 7,43% 3
7. KDU-ČSL 7,41% 3
8. ZELENÁ PRO OPAVU 6,57% 3
9. Opavané-NEZÁVISLÍ, OBČANÉ, PIRÁTI 5,54% 2
10. Hnutí nezávislí - ENERGIE 4,42% 0
11. TOP 09 4,02% 0
12. Strana Práv Občanů 2,01% 0
13. Moravané a Slezané 0,42% 0
14. Romská demokratická strana 0,11% 0

Zvolení zastupitelé: Křupala Radim, Juchelka Jiří, Navrátil Tomáš, Sedláček Jan, Čvančara Tomáš, Moravec Libor, Pavlíček Petr, Brňáková Hana, Bierhausová Simona, Víteček Martin, Sedlář Martin, Kovařík Lukáš, Němec Milan, Kolář Miroslava, Kwiek Adam Ludvík, Menšík Libor, Horáková Simona, Kolář Milan, Kolarczyková Jana, Czudek Petr, Veselý Marek, Zelinka Jan, Stiborský Josef, Hanuš Jan, Drábek Ivan, Čech Jaroslav, Viltavský Martin, Pěčonka Libor, Javorský Vladimír, Mlýnek Petr, Holuša René, Měch Lumír, Halátek Dalibor, Burda Alexandr, Tůma Ondřej, Witassek Libor, Brady Pavla, Pavlíčková Olga, Stehlík Pavel

Hlučín

1. Občané pro Hlučín 21,61% 5 mandátů
2. ČSSD 16,74% 4
3. ANO 2011 15,13% 4
4. SNK Evropští demokraté 14,21% 3
5. KDU-ČSL 10,28% 2
6. NÁŠ HLUČÍN 7,80% 2
7. KSČM 6,48% 1
8. ODS 4,82% 0
9. TOP 09 2,88% 0

Zvolení zastupitelé: Paschek Pavel, Gogolín Rudolf, Lindovský Pavel, Skoták Miroslav, Plačková Magdalena, Adamec Petr, Hájovský Tomáš, Laňka Alfons, Fichnová Jiřina, Stařínský Jiří, Kotrlová Blanka, Breitkopfová Lenka, Obdržálek Martin, Řeha Pavel, Košař František, Kubuš Pavol, Poláchová Jana, Sedláček Jiří, Hladišová Naděžda, Ostárek Bernard, Breitkopf Petr

Vítkov

1. Sdružení nezávislých kandidátů 18,93% 4 mandáty
2. ANO 2011 15,03% 3
3. SNK města Vítkova a míst.částí 14,63% 3
4. ČSSD 14,48% 3
5. KDU-ČSL 14,38% 3
6. "Změna pro Vítkov" 11,71% 3
7. KSČM 10,53% 2
8. Strana rovných příležitostí 0,32% 0

Zvolení zastupitelé: Grosová Alena, Matocha Rudolf, Sonnková Lenka, Tirol Ivo, Medunová Šárka, Prusek Josef, Šrubař Martin, Kučerka Pavel, Hegar Zdeněk, Petrtýl Ivan, Šindelář Dušan, Smolka Pavel, Mikulíková Marie, Szöllösy Jaroslav, Burianová Olga, Vašíček Břetislav, Snášel Miroslav, Vícha Oldřich, Huška Oldřich, Hutník Štěpán, Dohnálek Petr

Kravaře

1. Za Kravaře prosperující 22,40% 5 mandátů
2. KDU-ČSL 17,35% 4
3. Nová síla Kravař 12,29% 3
4. ODS 11,60% 3
5. ANO 2011 11,46% 2
6. JISTOTA 11,03% 2
7. ČSSD 8,73% 2
8. KSČM 3,72% 0
9. Ing. Šárka Nedělová 1,39% 0

Zvolení zastupitelé: Sentenská Irena, Kahler Herbert, Rostková Sandra, Glabasnia Lukáš, Černá Ingrid, Rostek Milan, Skřeček Jan, Hahn Andreas, Melecký Josef, Jurášková Eva, Hadamczik Alois, Náhlíková Sylva, Brzesková Monika, Ševčíková Monika, Sentenský Heribert, Schwarz Martin, Pechatá Kateřina, Muczka Petr, Jochim Petr, Melecká Maria, Guldová Petra

Hradec nad Moravicí

1. KDU-ČSL 21,75% 5 mandátů
2. Za lepší Hradec a obce 17,37% 4
3. ODS a nezávislí kandidáti 14,10% 3
4. ČSSD 12,94% 3
5. Nestraníci 11,08% 2
6. "Občané občanům" 9,97% 2
7. KSČM 5,99% 1
8. Hradecká pospolitost 5,99% 1
9. KSČ 0,79% 0

Zvolení zastupitelé: Přibyla Radomír, Selingr Pavel, Špička Jan, Vlček Karel, Kuzník Pavel, Vícha Josef, Grim Tomáš, Hennig Emil, Sonnek František, Stoklasová Pavla, Orlík Patrik, Očadlíková Radka, Vacula Richard, Celta Roman, Hertlová Drahomíra, Celta Jan, Polášek Vladimír, Havrlant Petr, Nováková Sonnková Hana, Hrbáč Jan, Horák Jan

Dolní Benešov

1. Sdružení občanů Dolního Benešova a Zábřehu 31,71% 5 mandátů
2. SNK - Dolní Benešov a Zábřeh 21,68% 3
3. KDU-ČSL 18,23% 3
4. Dolní Benešov a Zábřeh-VĚC VEŘEJNÁ 13,93% 2
5. ČSSD 11,54% 2
6. KSČM 6,18% 0

Zvolení zastupitelé: Štefek Martin, Halfar Milan, Petřík Michal, Pavlík Josef, Hanke Jiří, Hahn Leon, Spruch Richard, Krömer Jiří, Adamíková Marie, Kuchař Martin, Sovíková Marie, Koska Jindřich, Sklář Marek, Slanina Maxmilián, Otzipka Jindřich

Budišov nad Budišovkou

1. SNK Budišovsko 28,64% 5 mandátů
2. KDU-ČSL 24,56% 4
3. ODS 22,44% 3
4. KSČM 15,84% 2
5. ČSSD 8,5% 1

Zvolení zastupitelé: Kyncl Rostislav, Mikulíková Věra, Brodský Pavel, Jílek Pavel, Rak Jiří, Vrchovecký František, Jaššová Natálie, Franěk Petr, Molková Kamila, Němec Rostislav, Rak Stanislav, Pecník Roman, Schramm Patrik, Tomandlová Ivana, Němeček Radim

Zvolení zastupitelé v jednotlivých obcích

Bělá: Krupa Karel, Pavlíčková Ivana, Ohřálová Zuzana, Malík Václav, Segsulková Regina, Krupová Charlotte, Císař Alfons, Plaček Petr, Žůrek Václav, Plačková Hana, Papšík Martin

Bohuslavice: Dominik Pavel, Štefek Antonín, Kotzur Radek, Kocián Jiří, Matýsková Andrea, Mokrý Ondřej, Kučera Radek, Ostárek Martin, Gruň Tomáš, Manusch Jan, Lasák Robert, Kubík Petr, Vitásek Leo, Buhla Daniel, Pašek Lukáš

Bolatice: Kozel Daniel, Pavera Herbert, Bortlík Martin, Papuga Tomáš, Neuvald David, Tielová Dagmar, Kupková Renáta, Polášek Vlastislav, Bezděk Pavel, Hříbková Silvie, Vitásek Robert, Franková Pavla, Kotík Radek, Böhmová Alena, Jakš David, Slivka Radek, Adamcová Kristina

Branka u Opavy: Šnek Radim, Andělová Kateřina, Rampáčková Hana, Markus Michal, Šoberová Šárka, Hrbáč Jindřich, Vícha Pavel, Schreier Milan, Vícha Vladimír, Orlík Jakub, Sendlerová Šárka, Remeš Jiří, Hrabě Radomír, Grodová Jana, Grim Karel

Bratříkovice: Swaczyna Roman, Jakeš Roman, Volkmer Michal, Horecká Eva, Martinčeková Hana

Brumovice: Kuča František, Rybičková Hana, Musálek Miroslav, Rybička Josef, Michálek Lumír, Smítal Jan, Dubový Jan, Kozák Ladislav, Mikeska Libor, Žolna Rudolf, Režnarová Marie, Varyš Pavel, Moravec Vladislav, Hešík Ivo, Polanský Pavel

Březová: Turovský Jan, Víchová Zuzana, Schustek Lubomír, Vícha Martin, Brožová Kamila, Kukolová Danuše, Schneider Pavel, Lichovník Roman, Haas Radek, Kolovrat Vlastislav, Cihlář David, Černín Roman, Jahn Petr, Nechanický Rostislav, Mareth Jiří

Budišovice: Ptáček Jan, Javorková Věra, Popiolek Jiří, Uvíra Petr, Mikovská Radoslava, Kratochvílová Antonie, Hudeček Petr

Čermná ve Slezsku: Kurnat Jan, Balnarová Bronislava, Mikulenka Josef, Večerka Jiří, Daňová Renata, Baroň Milan, Vašková Radka

Darkovice: Kocián Daniel, Tvrdý Jiří, Říčný Oldřich, Lipnická Marie, Kuchař Petr, Mokrý Martin, Kalusková Helena, Kalvar Milan, Vilášková Jana, Buryová Marcela, Šink Reinhard, Valach Karel, Dudek Lukáš, Vyletělek Jan, Kalvar Jan

Děhylov: Kozubíková Jarmila, Hrdinová Markéta, Vitásek Roman, Zapletalová Blanka, Tomáš Jaroslav, Hanák Mario, Honěk Miroslav, Šrubař Aleš, Krchňák Jiří, Víteček Jaromír, Slavík Oldřich, Pchálková Monika, Hofferková Monika, Chyla Miroslav, Choleva David

Dobroslavice: Svider Miroslav, Bochňák Zdeněk, Třečák Martin, Řezník Jaroslav, Pěknicová Pavlína, Bližňáková Hana, Dedková Zuzana, Šťastná Irena, Bekárek Martin, Plura Miloslav, Lišaník Michal, Klapuchová Bianka, Osmančík Jiří, Matera Rostislav, Buchel Marian

Dolní Životice: Darda Tomáš, Flejberk Václav, Hruška Jan, Vaněk Jaroslav, Lukáš Miroslav, Grydil Jan, Pasič Vlastimil, Mička Jiří, Kramná Iveta, Šván David, Tengler Kamil, Remeš Milan, Šachteli Jan, Novák Matěj, Šuster Ladislav

Háj ve Slezsku: Ludvíková Sylva, Kotzmunda Lukáš, Tománek Petr, Kimpl Josef, Malohlava Jan, Ludvík Ladislav, Sluková Milada, Palovský Karel, Bielková Věra, Hranoš Aleš, Holibka Radim, Fischer Pavel, Bálek Libor, Zdražilová Kateřina, Švik Martin, Hlubek František, Kostelňák Rostislav, Kořenková Alice, Víteček Oldřich, Suchánek Petr, Kusyn Pavel

Hať: Baďura Martin, Popelek Jiří, Kamrad Pavel, Plaček Jiří, Cieślar Daniel, Vyletělek Werner, Kozel Pavel, Křížák Petr, Kostelnik Jiří, Kuča Petr, Šula Milan, Galejová Jana, Gospošová Marta, Gajda Petr, Jarošová Karin

Hlavnice: Matýsková Radka, Ondráček Petr, Rychta Stanislav, Salibor Aleš, Nezmarová Alena, Haas Jiří, Slaninová Hana, Kořínek David, Pavelek Rudolf

Hlubočec: Lindovský Jiří, Vavrečková Vendula, Maivald Marek, Tvarůžka Jan, Dostál Vítězslav, Čerbák Václav, Nedvídek Milan, Krčmář Jaromír, Najvert Jiří

Hněvošice: Kalvarová Gabriela, Dornová Marie, Kremser Josef, Švan Daniel, Flaschka Milan, Hanzlík Jan, Bitomský Martin, Stříbný Petr, Daněk Vladimír

Holasovice: Kramný Kamil, Glogovský Pavel, Bolík Petr, Hřivnáč Libor, Kořistka Petr, Volný Václav, Šebela Oldřich, Smolec Vladimír,Sglundová Eva, Stavař Marek, Paleta Marek, Quis Jiří, Uvírová Vlasta, Heisig Jan, Brigulová Iveta

Hrabyně: Jordánová Zdeňka, Tesař Pavel, Hrubý Petr, Mikolajek Vladan, Matyščáková Lenka, Ország Michal, Divín Pavel, Chromý Aleš, Fitzek David, Hoffmann Radek, Halfarová Monika, Konečný Petr, Tomeček Petr, Kupková Anna, Konečný Petr

Chlebičov: Pika Tomáš, Novotný Ilja, Novotný Pavel, Poštulková Michaela, Staněk Radovan, Bena Pavel, Kašná Zuzana, Stanjurová Petra, Klímek Emil

Chuchelná: Nedvěd Milan, Vinklárková Liána, Kolarčík Jaroslav, Nedvědová Ilona, Vojkůvka Zdeněk, Sněhota Rudolf, Žídek Ivo, Joško Jiří, Lejnar Ondřej, Oleják Aleš, Štefková Monika, Nábělková Hana, Jurášek Josef, Drastík Stanislav, Lukášek Leo

Chvalíkovice: Krejčiřík Dalibor, Hlaváč Radim, Štěbra Zdeněk, Németh Jaroslav, Věntus Radomír, Gibes David, Fryčová Karla

Jakartovice: Matyáš Martin, Kavan Miroslav, Kavan Radim, Jančura Mojmír, Jančura Václav, Rašová Helena, Jančurová Alena, Hendrych st. Jaromír, Šrom Dušan, Mosný Miroslav, Špiláčková Drahomíra, Urbanová Olga, Chudý František, Trlica František, Wollner Tomáš

Jezdkovice: Krömer Jan, Burdová Věra, Veronyová Ludmila, Kavan Jan, Vicherek Ladislav, Vicherek Pavel, Kaperová Pavlína

Kobeřice: Kubný Tomáš, Ziegl Libor, Werner Josef, Drastík Pavel, Kraut Petr, Jašek Hubert, Schwarzerová Jana, Kubný Lukáš, Kubný Gerhard, Kocur Jaroslav, Bernard Pavel, Tošerová Anna, Domonkosová Ludmila, Halfar Milan, Oberherr Jiří

Komárov: Trulej Milan, Neuwirth Karel, Měch Lumír, Murová Eva, Říčná Ludmila, Kozárková Drahomíra, Vicherek Vladimír, Kukelka Kamil, Bittner Jiří, Měch Tomáš, Dedek Radim

Kozmice: Karčmář Jan, Gai Tomáš, Nikel Tomáš, Ircing Petr, Sněhota Lumír, Kozák Petr, Hilbert Fredy, Fojtík Jiří, Janík Jan, Turek Karel, Malcharková Rita, Beneš Milan, Osmančík Robert, Dziehel Petr, Hanslik Lukáš

Kružberk: Komárek Lumír, Hrušková Anna, Navrátil Martin, Rýznar Vratislav, Beníšek Karel, Flesar Aleš, Březovják Vlastimil

Kyjovice: Kučera Štěpán, Rychtářová Miroslava, Petruška Zbyněk, Vajda Ctibor, Holáň Josef, Dlouhý Antonín, Vavrečka Roman, Kurečková Kateřina, Krayzel Lubomír

Lhotka u Litultovic: Houdek Jan, Mazur Jiří, Hanáková Lenka, Košárek Jaromír, Mazur Josef, Opatřil Jiří, Maisel Marek

Litultovice: Leifert Tomáš, Pavlíček Jan, Drápal Jiří, Štefek Daniel, Kořený Jiří, Gregořicová Lucie, Drápal Vítězslav, Birgus Jan, Haasová Blanka, Machovský Ivo, Lebeda Tomáš, Kremser Lubomír, Kořená Jarmila, Salich Petr, Böhm Robert

Ludgeřovice: Lokaj Pavel, Havlík Martin, Kačmařová Taťána, Hofrichter Jiří, Havlík Daniel, Bardaševský Lubomír, Košáková Marcela, Lange David, Bělan Petr, Dvořák Radek, Havlík Přemysl, Přibyl René, Mučka Lukáš, Baránek Petr, Paskuda Pavel, Hořínová Lydie, Klučka Ondřej, Kramný Pavel, Čegan Petr

Malé Hoštice: Kravar Zdeněk, Konečná Miroslava, Hollesch Günter, Kopperberg Karel, Věncek Pavel, Vaněk Lukáš, Gazda Pavel, Prokschová Lenka, Hrda Pavel

Markvartovice: Stuchlík Jan, Poledník Marián, Hahn Otto, Janoš Jiří, Janošová Petra, Pistovčáková Zuzana, Tesařová Kateřina, Myslivec Pavel, Merta Pavel, Robenková Drahomíra, Kubišová Šárka, Plaček Arnošt, Ohrzal Martin, Halfar Tomáš, Martinek Petr

Melč: Czerminová Eliška, Vicherek Petr, Schrom Pavel, Čermínová Michaela, Ladner Aleš, Urbanský Martin, Zálešáková Lucie, Šamárek Michal, Slováčková Radka

Mikolajice: Martínková Iveta, Teichmannová Romana, Jedlička Petr, Kristen Markéta, Matějek David, Tomáš Rostislav, Krupa Martin

Milostovice: Paletová Iva, Buček Václav, Paleta Vlastimil, Kavan Martin, Kavanová Miroslava, Ručil Kamil, Ručilová Soňa

Mladecko: Mazurová Kateřina, Schwablíková Iveta, Švejdová Jana, Blažejová Miroslava, Šípová Zdeňka

Mokré Lazce: Pastuszek Kamil, Benda Jaromír, Kudela Petr, Žídková Pavla, Šteyer František, Flejberk Alois, Holoubková Libuše, Galvas Roman, Hrubý Josef

Moravice: Knob Rostislav, Vícha Lubomír, Jašek Jiří, Dus ml. Josef, Kozák Lukáš, Sollich Pavel, Dus Josef

Neplachovice: Malíková Denisa, Matýsková Lenka, Plačková Sandra, Matýsek Miroslav, Dehner Jiří, Böhm Zdeněk, Schreierová Dana, Baran Karel, Richta Jiří, Paluzga Zdeněk, Titzová Eva, Doležel Petr, Serdel Radim, Tyllová Markéta, Moslerová Marika

Nové Lublice: Kotlář Libor, Oplt Jiří, Šustek Rostislav, Štencek Jan, Škrobánek Jaroslav, Hagenová Andrea, Hudečková Michaela, Juříček Martin, Stecker Miroslav, Kuča Rudolf, Hruška Štěpán, Lašová Jana, Terberová Danuše, Elbl Marek, Klesnilová Šárka

Nové Sedlice: Holeš Petr, Prchalová Kateřina, Onderka Petr, Světlík Břetislav, Číž Luděk, Bělica Radim, Rohovská Zuzana, Onderková Kristina, Stoniš David

Oldřišov: Juchelka Gabriel, Jadrný Julius, Schwacha Antonín, Ludwig Lukáš, Lokoč Radim, Toman Petr, Ševior Antonín, Svoboda Eduard, Vltavská Jana

Otice: Lesák Pavel, Tancík Vladimír, Weiss Jan, Kostřica Zdeněk, Štencel Vojtěch, Kvarčáková Bohuslava, Sukeník Radek, Havel Dušan, Tobík Jiří, Mikošek Pavel, Pospíšilová Vladimíra, Štencel Petr, Janáček Roman, Volovský Tomáš, Zajíčková Eliška

Píšť: Jaroš František, Hudeczek Milan, Boček Walter, Bartusek Stanislav, Knoppová Naděžda, Golinský Erik, Návrat Jan, Šeděnková Ilona, Fichna Daniel, Polomská Jarmila, Plačková Jana, Krupa Přemysl, Kotulová Linda, Šebestík Daniel, Kotyrba Martin

Podvihov: Hoza Zdeněk, Graca Petr, Onderka Kamil, Střílka Luboš, Měchová Jitka, Kubesa Radomír, Foltis Miloš

Pustá Polom: Čech Jiří, Čerbák Oldřich, Hrabovský Miroslav, Richter Jiří, Plaček Vladimír, Sedláček Jozef, Krajzl Jaroslav, Lichý Radim, Čech Vladimír, Hrádek Vlastimil, Čerbák Vít, Čechová Irena, Čerbák Tomáš, Grussmann Vladimír, Močidlan Josef

Radkov: Křížová Emilie, Dubový Petr, Chudik David, Bek Michal, Chudiková Věra, Murcek Stanislav, Fajkusová Michaela

Raduň: Juráňová Ludmila, Píšala Daniel, Majíček Pavel, Dupal Tomáš, Orlíková Michaela, Müller Rostislav, Škrobánek Pavel, Čeganová Zuzana, Schindler Přemysl

Rohov: Vehovský Martin, Komárek Antonín, Birtková Hana, Vehovský Vilibald, Procházka Daniel, Komárek Artur, Masnica Miroslav, Komárek Karel, Halfar Martin

Skřipov: Víchová Eva, Boháč Vladan, Drašák Radomír, Ulman David, Březina Radek, Čech Radim, Ulmanová Eva, Šalata Jiří, Vaněk Jan, Kyjovský Stanislav, Petrášová Martina

Slavkov: Kubín Ladislav, Kostera Pavel, Kostera Stanislav, Zahel Josef, Chovanec Vladimír, Němec Radovan, Starečková Eva, Kvarčáková Eva, Nevlud Zdeněk, Kurš Vladimír, Trojančíková Martina, Glabazňa Petr, Rožnovský Miroslav, Slavík Jiří, Pavelek Aleš

Služovice: Weczerek Petr, Ciminga Aleš, Pardy Petr, Piontek Vendelín, Kremser Martin, Baránek Dušan, Barč Tomáš, Stošková Kateřina, Chrobák Jan

Sosnová: Franek Roman, Tesař Martin, Sedlák Jan, Halvoníková Marie, Brázdová Vlasta, Čech Jan, Kováčová Gabriela

Staré Těchanovice: Kozák Luděk, Krajča Stanislav, Chroust Petr, Drastík Tomáš, Komárková Bohdana, Šromota Ladislav, Stecová Karla

Stěbořice: Grosserová Dana, Klásek Miroslav, Kramný Tomáš, Kostera Vít, Volf Libor, Komárek Michal, Sochorová Hana, Kleinová Petra, Šnejdar Jiří, Peikerová Daniela, Falhar Roman, Řehulka Martin, Komárková Hana, Weiszová Jana, Losertová Pavla

Strahovice: Malchárková Elen, Hluchník Marek, Malchárek Karel, Pekárek Rudolf, Prasková Helena, Beneš Daniel, Panocová Martina, Hluchník Zdeněk, Hladíková Jiřina, Skoupý Miroslav, Rycková Ema, Obrusník Pavel, Zlotý Radim, Fojtík Tomáš, Juchelková Irena

Sudice: Josefus Emil, Balarinová Barbora, Halfar Petr, Zips Jiří, Vavrová Antonie, Plachtzik Pavel, Kryštofová Iveta, Vaníček David, Weimann Petr

Suché Lazce: Škrobánková Martina, Dener Lukáš, Hrabina Josef, Žůrek Petr, Skuplík Václav, Závěšický David, Orieščík Petr, Nelešovský Pavel, Dener Richard, Lencová Vladimíra, Paláček Petr

Svatoňovice: Kuric Miroslav, Rosecká Ivana, Vrtaník Zdeněk, Šimonová Lucie, Hazda Ján, Janečka František, Prekopová Eva

Šilheřovice: Čecháček Jan, Niedermeierová Marcela, Čecháček Martin, Thomasová Pavla, Kolaska Pavel, Thomasová Jarmila, Thomas Jiří, Machala Stanislav, Maloňová Ludmila, Rymerová Kristina, Kaňa Radek, Kopia Štěpán, Prášková Soňa, Žvaka Zdeněk, Lipinský Stanislav

Štáblovice: Petřek Milan, Jasoněk Petr, Jedlička Rostislav, Hoblík Jiří, Elblová Marie, Chlachula Petr, Beneš Libor

Štěpánkovice: Baránek Josef, Stromský Petr, Záloha Martin, Nevřela Jaromír, Halfar Bernard, Záloha Miroslav, Volný Tomáš, Lasák Lubomír, Kurka Emil, Pavlásek Michael, Sliwka Rostislav, Czudek Bohuslav, Obrusník Vilém, Stareček Jiří, Tomíček Vilém

Štítina: Vlček Lukáš, Malohlava Radek, Dominik Jaroslav, Zdrálek Jiří, Hoňková Alexandra, Koník Štěpán, Kaluža Erich, Skyba Zbyněk, Klimešová Zuzana

Těškovice: Řeháček Jiří, Hoza Radomír, Novák Pavel, Grussmann Martin, Nohel Kamil, Sedlák Martin, Vavrečka Jiří, Šenk Martin, Sochor Jan

Třebom: Stanke Petr, Vlk Jaroslav, Černý Radomír, Kousalová Vlasta, Štefek David, Kobzová Ivana, Šoch Pavel

Uhlířov: Martínek Ondřej, Ulmanová Barbora, Švendt Jiří, Muroň Jiří, Prejda Lumír, Martínek Zdeněk, Procházka Vít

Vávrovice: Schreier Ivo, Stoniš Vladimír, Dubová Emilie, Koreník Jiří, Blaščík Jaromír, Kořistka Miroslav, Ludwig Kamil, Grigar Jakub, Galvasová Lumíra

Velké Heraltice: Melichová Marie, Luks Jaroslav, Dostál Radomil, Šmajstrla Martin, Kukol Petr, Pustějovská Melanie, Zechová Jana, Pustějovský Václav, Štěpán Rostislav

Velké Hoštice: Straub Pavel, Michalčík Petr, Teuer Josef, Stříbný Josef, Černohorská Šárka, Pospiech Alfons, Winkler Robert, Kováč Vladimír, Pospiech Libor

Větřkovice: Kubesa Pavel, Černoch Miroslav, Mička Stanislav, Hůla Daniel, Panáčková Dana, Lichovník Roman, Šamárek Petr, Dubová Lucie, Krajíček Miroslav, Fabík Stanislav, Buchwald Tomáš

Vlaštovičky: Uvíra Ferdinand, Holuša René, Král Stanislav, Ulrich René, Pomp Pavel, Zalibor Petr, Kremserová Zuzana

Vršovice: Říčná Hana, Urbanec Jiří, Pavlík Petr, Orlík Vít, Fenko Bohuslav, Solnická Karla, Dudek Ivo

Vřesina: Višnický Karel, Rončka Petr, Kulhánek Pavel, Šandala Miroslav, Teichmannová Jana, Smolka Jaroslav, Groh Petr, Konečný Alfons, Czernik Adrián, Boček Stanislav, Hluchník Vilém, Kupka Radek, Seidler Karel, Keller Pavel, Lampart Jakub

Závada: Valková Yveta, Stacha Jan, Kretková Anna, Štefek Robin, Lasák Ondřej, Cigán Jan, Lorková Andrea, Liška Petr, Drobilíková Věra

Zlatníky: Cigánek Jaroslav, Krusberský Roman, Šoltis Martin, Hříbek Miroslav, Král Lumír, Zahlová Jana, Maretová Anna

Autor: Klára Jarošová, ČTK

11.10.2014
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Kylešovice se dočkají nových hřišť, chodníků i osvětlení

ZŠ Kylešovice, třída I.A

Představujeme prvňáky ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Lékaři jdou do stávky. Většina jich ve středu své ordinace neotevře

Důvodem protestu praktických lékařů je vydávání elektronických receptů i nižší úhrady od pojišťoven.

Basketbalisté míří na Folimanku prodloužit neporazitelnost

/POZVÁNKA/ Souboj dvou doposud neporažených týmů v basketbalové Kooperativa NBL nabídne středeční duel na pražské Folimance. Domácí Vysokoškoláci hostí Opavu.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje a lídr hnutí ANO 2011 za Moravskoslezský kraj jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na dotazy čtenářů.

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR Milan Čichoň byl v pondělí hostem on-line rozhovoru Deníku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení