Hlučínské mažoretky z klubu MK Ballerisimo Hlučín se staly několikanásobnými mistryněmi ČR. To je opravdu skvělý výsledek. Finálové kolo v Karviné bylo vyvrcholením mistrovství republiky. Je na místě poděkovat všem, kteří se na tomto velkém úspěchu podíleli, a to mažoretkám, trenérkám, rodičům i fanouškům za jejich podporu.

Ostrava Beach Pro, 7. června 2024 v Ostravě.
Elita pod vysokou pecí: Fantastické výkony i atmosféra. Najdete se na fotkách?

Přehled úspěchů hlučínských mažoretek v letošním finále MČR v mažoretkovém sportu je opravdu impozantní:

MISTRYNĚ ČR - sestava bat juniorky

VICEMISTRYNĚ ČR - defilé bat juniorky

VICEMISTRYNĚ ČR - sestava bat littlekadetky

II. VICEMISTRYNĚ ČR - sestava bat kadetky

5.místo - defilé bat seniorky

6.místo - sestava bat seniorky

Mažoretky MK Ballerisimo Hlučín vybojovaly na mistrovství ČR v mažoretkovém sportu v Karviné 27 medailíMažoretky MK Ballerisimo Hlučín vybojovaly na mistrovství ČR v mažoretkovém sportu v Karviné 27 medailíZdroj: Aneta Luptáková

10.místo - sólo 2bat seniorky Anda

MK BALLERISIMO HLUČÍN je oficiálně dle federace ČFMS: - Největší klub mažoretkového sportu - nejvyšší počet členek. A zároveň nejúspěšnějším klubem ČR na MČR v mažoretkovém sportu - v součtu medailí za finálová kola má nejvíce medailí a titulů ze všech klubů v ČR.