Je krásná, mladá, inteligentní a ráda by se stala Miss Face pro rok 2015. Kateřina Knopová se v květnu letošního roku zúčastnila castingu soutěže krásy slavné modelky Taťány Makarenko. Ten se konal v Bredě a dvaadvacetiletá Opavanka z něj postoupila do semifinále.

Svým charismatem i krásou porotu okouzlila natolik, že se probojovala do celorepublikového finále.

Z toho důvodu je pro ni léto náročnější než pro ostatní dívky jejího věku věnuje je přípravě na finálový večer. „Minulé úterý jsem opět navštívila Prahu. Nejdříve bylo na programu fitness Galaxie, kde jsme byly informovány o správném jídelníčku a zdejší profesionálové nám ukázali cviky na problémové partie.

Pak jsme navštívily nemocnici Na Bulovce, konkrétně neonatologii, a nakonec aquacentrum Šustka. Zde jsme měly nejenom volnou zábavu, ale také rozhovory s médii a focení," popsala jeden den z náročné přípravy Kateřina Knopová.

Opavská studentka nyní už pomalu balí kufry na soustředění do Turecka, na které vyráží prvního září. Na něm bude mimo jiné fotit i snímky do kalendáře MF 2016. Soustředění bude pokračovat od 18. září i v České republice. Jestli Kateřina Knopová získá korunku krásy, se rozhodne třetího října v Clarion Congress hotel Praque, kde se bude konat finále.

O získání titulu Miss Face Internet však nerozhoduje porota, ale diváci, Kateřinu mohou svými hlasy podpořit také Opavané.

„Čtenáři mohou hlasovat každý den pomocí jejich emailové adresy, na kterou jim přijde odkaz. Na něj kliknou a je odhlasováno," vysvětluje Katka Knopová a dodává: „Hlasovat mohou až do finále, tedy do 3. října, takže cesta je to ještě dlouhá. Budu ovšem ráda za každý poslaný hlas, za který předem děkuji."

Odkaz pro hlasování čtenáři najdou na stránce www.missface.cz/hlasovani-krok-2/?vote=4903.