Akci pořádal motorkářský klub Beskydští nájezdníci, jenž mimochodem na dobrou věc přispěl dvěma tisíci korunami.

„Sbírka trvala čtyřiadvacet hodin. Během sobotního odpoledne pak za námi přijel Honzík a jeho maminka. Celý obnos kasičky jsme ji vysypali do tašky. Nenechali jsme si vůbec nic. Peníze budou použity na pořízení nového elektrického vozíku, protože ten současný Honzíkovi už dosluhuje," vysvětloval jeden z organizátorů Moto-Hadinka Ozzef Garba.

Motorkářské akce se zúčastnilo asi 1 200 lidí, okolo dvou set z nich pak vyrazilo také na vyjížďku na památku jejich tragicky zemřelého kolegy Dina, jenž zahynul ve Vítkově. „Troubilo se na Dinovu počest. Vyjeli jsme z Klokočova a pak pokračovali kolem místní vodní nádrže, které se říká Balaton," pokračoval dále hrdý člen Beskydských nájezdníků.

I když uklízení na Hadince po čtvrtém ročníku ještě stále probíhá, klub hodlá akci zorganizovat také v příštím roce: „S přípravami jsme začali už někdy na podzim, a to přibližně od listopadu. Pátý ročník určitě proběhne. S pořadateli to je však nyní jako s ženou po porodu. Když se jí bezprostředně potom zeptáte, jestli by chtěla další dítě, razantně řekne ne.

Za půl roku ovšem změní názor a dalšího potomka by si klidně pořídila."

Doprovodný program byl jinak velmi pestrý a úspěch slavily zejména revivalové kapely. Největší pak asi Accept. „Hudebníci si ozvučení našeho pódia vždy pochvalují a tvrdí, že jde o naprosto profesionální záležitost. Máme totiž ve svých řadách člověka, jenž je dvorním zvukařem Rock and roll bandu Marcela Woodmana," doplnil na závěr Ozzef Garba.