Každého účastníka akce přivítají hostesky s welcome drinkem, v programu nebude chybět ani tombola se zajímavými cenami. Prostor na střeše však bude vyhrazen pouze pro registrovaných sto osob. A jak se tedy zaregistrovat? Stačí si až do 30. srpna nakoupit v Bredě za minimálně pět set korun. Svou účtenku případně účtenky pak vyfoťte nebo nascanujte a včetně svého jména a telefonního čísla zašlete na email soutez@ocbreda.cz. Do předmětu uveďte Touch The Sky Sunset Party II.

Snímky z uplynulých ročníků Veletrhu volnočasových aktivit.
Opavskou Bredu zaplní již šestý ročník Veletrhu volnočasových aktivit

Následně obdržíte potvrzení registrace, které v tištěné nebo elektronické formě předložíte u vstupu na akci. Veškeré další bližší informace jsou uvedeny na webu www.ocbreda.cz.

Soutěž o vstupenky

Na tento večírek na střeše Bredy nyní mohou zájemci vyhrát vstupenky. Stačí správně odpovědět na otázku: Jaké jsou podmínky účasti na akci Touch The Sky Sunset Party II? Své odpovědi včetně jména, příjmení a telefonního čísla posílejte do neděle 29. srpna na email Veronika.Bernardova@denik.cz. Do předmětu napište heslo Party Breda. Vybráni budou tři správně odpovídající, každý získá dvě vstupenky.