Jejich platnost je až do konce sezony, tedy do 30. června. Zájemci je mohou pro své blízké v divadle koupit do 23. prosince.

Pro své malé i velké diváky si členové uměleckých souborů připravili rovněž své dárky a rádi je svým divákům předají. Na Dolním náměstí zajistí činohra i opera v úterý 6. prosince od 16 a 17 hodin ukázky z pohádek Broučci a Popelka i z inscenací Gazdina roba a Limonádový Joe.

Štědrý den mohou děti v hledišti zahájit s Popelkou, která za nimi v 10 hodin přijde do Slezského divadla v muzikálovém kabátku. Tajemné zaklínadlo způsobí, že najde svého prince a návštěvníkům zařídí rodinné vstupné s padesátiprocentní slevou.

Boží hod vánoční popřeje návštěvníkům v 18 hodin Všechno nejlepší v situační komediální podobě. Děj se odehrává ve dvou pokojích a je plný zmatků a záměn. Svátek Štěpána přivede v 18 hodin na jeviště uhrančivou španělskou cikánku Carmen a nechá ji zradit věrného milence Josého s proslulým toreadorem. Jejich život, plný vášní, lásky i nenávisti mohou diváci sledovat s třicetiprocentní slevou.

Silvestr bude s Opavany oslavovat v 15 hodin Hraběnka Marica a od 21 hodin Zdravý nemocný. U této inscenace však nepůjde jen o představení, nýbrž o společenskou akci, spojenou s vítáním Nového roku. Po poslední oponě si návštěvníci vychutnají bohatý raut s vínem, příjemnou hudbou a půlnočním přípitkem.