Vstupenky mizely z prodejních pultů raketovou rychlostí. „Je vidět, že rockeři jsou po živé muzice hladoví. Aby ne, všem nám to chybělo. Reakce v telefonátech, mailech i v příspěvcích na sociálních sítích jsou pozitivní a natěšené, z toho máme radost. Obecně je na festivalu vždy skvělá atmosféra, tu dělají bezva lidi, kteří sem chodí,“ řekl nám generální ředitel mediální skupiny POHODA Roman Jeřábek.

Letos si mohli návštěvníci na „Holbě“ také sami zahrát. K dispozici měli hudební zkušebnu Kikstart, ve které si vyzkoušeli, jak „jednoduché“ je hrát třeba na bicí nebo elektrickou kytaru. A tento ročník byl spojen i s významnou událostí, a to oslavou desátých narozenin Rádia Čas Rock.

Na kylešovické letiště jezdily z nádraží Opava východ kyvadlově autobusy, které zastavovaly na všech stálých zastávkách mezi oběma místy. Mezi festivalovým areálem a parkovištěm a v areálu restaurace u Chovatelů vyrostla dvě stanová městečka. Ta byla stejně jako kyvadlovka, zdarma.

Závěrem dodejme, že v sobotu byly taháky Inner Empire, Dorien, Helpness, Gate Crasher, XIII. století, Tublatanka, Arakain, Bijouterrier a YBCA.